Головна main Fitch знизило рейтинг Укрзалізниці

Fitch знизило рейтинг Укрзалізниці

120

«Укрзалізниця» повною мірою виконала свої фінансові зобов’язання перед бондхолдерами.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило кредитний рейтинг Укрзалізниця з рівня ССС до С на фоні пониження суверенного рейтингу України.

Про це повідомляє пресслужба компанії, зазначає FinClub.

Так, на початку липня Укрзалізниця здійснила чергові виплати купонного доходу тримачам єврооблігацій із терміном погашення у 2024 та 2026 роках на загальну суму близько $36 млн.

«Таким чином «Укрзалізниця» повною мірою виконала свої фінансові зобов’язання перед бондхолдерами», — кажуть у компанії.

Методологія рейтингового агентства передбачає чіткий взаємозв’язок між суверенним рейтингом України та квазісуверенної компанії — Укрзалізниці.

«Зі свого боку «Укрзалізниця» за підтримки Міністерства інфраструктури України вжила дієвих заходів для збалансування грошового потоку у період воєнного стану, оптимізувала видатки та залучила додаткові інструменти підтримки ліквідності, зокрема, було отримано доступ до фінансування ЄБРР на 50 млн євро», — наголосили в пресслужбі.

Раніше Україна звернулася з проханням до кредиторів добровільно продовжити термін обігу всіх єврооблігацій на 24 місяці, а також відстрочити на такий самий термін сплату відсоткового доходу за ними. Крім цього, Кабмін доручив Мінфіну звернутися до держателів державних деривативів (ВВП-варрантів), випущених в рамках реструктуризації держборгу у 2015 році, з проханням про внесення змін до умов їх випуску.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *