Головна main ФГВФО припинив виплати вкладникам банку «Золоті ворота»

ФГВФО припинив виплати вкладникам банку «Золоті ворота»

96

Фонд припиняє виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день затвердження ліквідаційного балансу банку.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердив ліквідаційний баланс та звіт про виконання ліквідаційної процедури банку «Золоті ворота».

Про це повідомила пресслужба фонду, зазначає FinClub.

Так, Фонд припиняє виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день затвердження ліквідаційного балансу банку. У межах виплат гарантованого відшкодування вкладниками банку отримано 240,3 млн грн, що становить 99,7% від загальної нарахованої гарантованої суми відшкодування.

Водночас Фонд поінформував, що згідно із законодавством вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені в результаті ліквідаційної процедури та продажу майна (активів) банку на дату складення ліквідаційного балансу, вважаються погашеними.

Як зазначається, у зв’язку із затвердженням ліквідаційного балансу банку та звіту про виконання ліквідаційної процедури Фонд гарантування закрив накопичувальний рахунок банку. З огляду на це реквізити накопичувального рахунку банку не дійсні та платежі на них не приймаються.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *