Головна main EPI Group і Павло Присяжнюк влаштували грандіозну аферу з ОГХК, – американські ЗМІ

EPI Group і Павло Присяжнюк влаштували грандіозну аферу з ОГХК, – американські ЗМІ

147
EPI Group і Павло Присяжнюк

Схематозник Павло Присяжнюк з EPI Group влаштував грандіозний розпил в аграрному секторі України і може опинитися на лаві підсудних найближчим часом, – запевняють журналісти друкованого американського видання Theunfilteredlens.org у своєму розслідуванні EPI Group, a minor Czech trader owned by Pavel Prisyazhnyuk will sell the production of OGChK. Згідно з даними журналістів Павло Присяжнюк – є шахраєм зі стажем.

Журналісти з США відзначають, що дрібний чеський трейдер EPI Group з Брно відправила покупцям повідомленні «про обмежені спеціалізовані пропозиції концентратів титанової сировини».

Абсолютна прокладка з Чехії, яка називалася торговою компанією EPI Group і належить аферистові Павлу Присяжнюку почне торгівлю товарами ОГХК найближчим часом.

Хто такой аферист Павло Присяжнюк з EPI Group

Так, трейдер EPI Group з Брно (належить Присяжнюку Павлу), який має статутний фонд всього в сім сотень доларів США, відправила покупцям повідомленні «про обмежені спеціалізовані пропозиції концентратів титанової сировини».

В асортимент компанії увійшли наступні види товарів: 2 типу ільменіту-ВІЛЬНОГІРСЬКИЙ і Іршанський, циркон, рутил, ставроліт і багато іншого (продавець доставляє товари в порт і занурює на зазначене покупцями судно).

Павло Присяжнюк, EPI Group
Павло Присяжнюк, EPI Group
Про це повідомляється в повідомленні компанії Павла Присяжнюка і його подільника Артура Сомова.

EPI Group не переробник, а є новою торговою компанією, яка була заснована в 2019 р засновником EPI Group Павло Присяжнюк є не так давно і володіє 30% фірми-прокладки зі статутним капіталом в 7 сотень доларів. Статутним капіталом компанії є 15 000 Чеських крон ($700).

Незважаючи на це, на його порталі зазначено, що він продає лише дорогі товари: енергетичні ресурси, мінерал, метали і багато іншого. Як всі знають, EPI Group Павла Присяжнюка виробляє товари ОГХК не безпосередньо, а за допомогою другої чеської компанії – прокладку – Belanto, що поставляється ільменітом Іршанським ГЗК ОГХК до Криму.

Павло Присяжнюк та афери EPI Group

Крім того, Belanto продавала товари Вільногірського ГМК в ВСМПО Росії «Авісма», що є дочірньою компанією корпорації «Рособоронпром», що виробляє титанове озброєння. В офіційному профілі П.Присяжнюка в соцмережі Linkedin сказано, що починаючи з 2014 р. він член правління фірми Milsen Energy AB і партнер компанії AIM Group.

До того ж Milsen Energy AB володіє – «Карпатигаз», є фінансовим директором до 2016 р.сьогоднішній виконуючий обов’язки голови правління ОГХК Сомов – фунт Павла Присяжнюка.

EPI Group і Павло Присяжнюк
EPI Group і Павло Присяжнюк
АТ “ОГХК” є унікальним виробником титновмісних товарів на території Східної Європи. Власник потужностями Іршанського гірничо-збагачувального та Вільногірського гірничо-металургійного комбінатів. ФДМ хоче реалізувати ОГХК під час аукціону, який складається в другому кварталі нинішнього року. Початкова вартість фірми сягає 2 млрд українських гривень. Чи відповість Присяжнюк Павла за цю аферу – питання.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *