Головна main Еммануель Макрон нагадав Італії про токсичну допомогу Кремля

Еммануель Макрон нагадав Італії про токсичну допомогу Кремля

387

У суботу президент Франції Еммануель Макрон в інтерв’ю провідним італійським газетам, висловив свою думку про російську і китайську допомогу. Французький лідер дорікнув ЗМІ в тому, що про допомогу надану Францією і Німеччиною забувають і закликав «не п’яніти» від того, що роблять Росія і Китай, наводить слова політика телеканал France 24.

«Про китайську або російську допомоги багато говорять, але чому б нам не сказати, що Франція і Німеччина доставили в Італію 2 млн масок і десятки тисяч халатів?» – сказав Макрон.

Він зауважив, що такі заходи є недостатніми, але запевнив, що це «тільки початок» і не можна «допускати сп’яніння від того, що говорять наші міжнародні партнери і конкуренти».

Макрон також закликав до посилення бюджетної солідарності в ЄС. «Європа повинна відчувати себе гордою і сильною, тому що це так», – додав президент.

27 березня Макрон назвав пандемію коронавируса загрозою існуванню Євросоюзу. За словами французького президента, пандемія загрожує таким основоположним принципам Шенгенської угоди, як відсутність кордонів. «Ми стикаємося з ризиком смерті Шенгену», – заявив він.

26 березня відбувся телефонна розмова Макрона з російським президентом Росії Володимиром Путіним, в якому обговорили заходи по боротьбі з коронавірусів.

З 23 по 25 березня в Італію прилетіли 15 літаків Іл-76 військово-транспортної авіації ВКС Росії, які привезли військових вірусологів та епідеміологів і доставили в республіку вантаж з обладнанням для діагностики і проведення дезінфекції.

Про те, що Росія допоможе Італії у боротьбі з поширенням коронавирусной інфекції, сторони домовилися 22 березня.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *