Головна main Ексвикладачку Драгоманова Більченко помітили в росії у футболці зі свастикою “Z”

Ексвикладачку Драгоманова Більченко помітили в росії у футболці зі свастикою “Z”

65

Скандальна колишня викладачка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко підтримала геноцид українського народ та носить футболку з російською свастикою.

Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц у своєму Telegram-каналі.

“Пам’ятаєте звєзду женьку більченко? Експедагога університету імені Драгоманова, яка звалила в рашку”, – написав він та додав фотографію жінки, яку помітили у футболці з російською свастикою “Z”.

Нагадаємо, Євгенія Більченко – колишня викладачка культурології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. На початку 2021 року вона потрапила у скандал через свої публічні заяви про те, що Україна нібито “онкохвора американська колонія”, а новий закон про мову, який зобов’язує використовувати працівників сфери обслуговування державну мову – “звичайний фашизм”. 

Пізніше через публічність скандалу викладачку відсторонили від занять, а у липні – звільнили з посади. Після цих подій вона переїхала на територію російської федерації, де скаржилася на те, що її не беруть на роботу.

Як повідомляв “Стопкор” раніше, на Херсонщині, через значний кадровий голод і небажання більшості місцевих жителій співпрацювати з окупантами, до так званих “керівних органів” росіяни призначають випадкових людей.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *