Головна main Екологія України зазнала катастрофічних наслідків через війну

Екологія України зазнала катастрофічних наслідків через війну

34

За підрахунками експертів, викиди забруднювальних речовин у повітря внаслідок знищення російськими окупантами нафтобаз в Україні перевищують 290 тис. тонн.

Через війну в Україні масово гинуть тварини та рослини, різко зросли викиди токсичних речовин, а людям загрожують тяжкі хвороби. За підрахунками експертів, викиди забруднювальних речовин у повітря внаслідок знищення російськими окупантами нафтобаз в Україні перевищують 290 тис. тонн.

Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець в ефірі інформаційного телемарафону, зазначають Investory News.

Міністр зауважив, що найбільший металургійний комбінат викидає таку ж кількість забруднювальних речовин за 1,5 року.

“Але він викидає поступово, скорочує концентрацію, і все одно вони потрапляють, але такого впливу локального немає. Коли це все величезною хмарою підіймається вгору — це катастрофічна історія, і ми не можемо спрогнозувати, де воно випаде або кислотним дощем, або як воно вплине далі на водні ресурси та на зелені насадження. Абсолютно неконтрольована історія, і я впевнений в тому, що це злочин не тільки проти нашого довкілля, а й проти довкілля Європи та всього світу”, — сказав Стрілець.

Він також запевнив, що всі збитки будуть пред’явлені агресору в міжнародних судах.

“Ми маємо шанс стати першою країною, яка дійсно отримає відшкодування за всі ті збитки, які завдаються нашому довкіллю”, — сказав Стрілець.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *