Головна main Диверсії в тилу ворога: український спецназ провів низку успішних рейдів у Росії

Диверсії в тилу ворога: український спецназ провів низку успішних рейдів у Росії

44

Підрозділ українських сил спеціальних операцій виконує диверсійні завдання на території росії у глибокому тилу ворожої армії.

Про це повідомляється у матеріалі The Times.


Видання поспілкувалося з неназваним представником української військової розвідки та бійцями з позивними “Красавчик” та “Двадцять другий”.

Точні цілі бійців засекречені, але факт існування таких рейдів пояснює саботаж на російських нафтопереробних заводах, складах боєприпасів та комунікаційних мережах.

За даними журналістів, йдеться про батальйон Шаман. Це прізвисько 10-го загону спецназу, штурмової та розвідувальної частини української військової розвідки. У нього приймають тих, хто проходить виснажливі випробування. Бійці мають навички у дайвінгу, стрибках з парашутом та альпінізму.

Місія батальйону Шаман – знищення інфраструктури, життєво важливої для бойових дій Кремля. Для цього було зроблено кілька потаємних рейдів на територію росії.

Українські гелікоптери пізно вночі, пересуваючись низько над землею, доставляють бійців українського спецназу на територію росії.

“Найцікавіші місії відбуваються у тилу ворога. Це встановлення вибухівки за лінією фронту, за кордоном”, – розповіли бійці.

За словами “Красавчика”, росіяни за таких рейдів не знають, що сталося: “Вони часто не можуть повірити, що ми були там”.

І “Красавчик”, і “Двадцять другий” беруть участь у бойових діях проти російських військ із 2014 року. Вони пройшли тривале навчання, щоб стати бійцями СЗГ.

Вони беруть участь не лише в атаках у тилу. Також бійці займаються навчанням та інструктажем новобранців, насамперед у підготовці з військової тактики.

Нагадаємо, що росія скоро вичерпає свої бойові можливості в Україні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *