Головна main Директорка школи для дітей херсонської “еліти” перейшла на бік окупантів, – ЗМІ

Директорка школи для дітей херсонської “еліти” перейшла на бік окупантів, – ЗМІ

324

База зрадників і колаборантів “Миротворець” поповнилася прізвищем ще однієї освітянки з Херсону: директорка “елітної” школи №30 добровільно погодилась співпрацювати з окупантами.

Про це повідомляє видання “Новинарня”.

“Директорка херсонської школи №30 Оксана Барнаш – у базі “Миротворець”. Улюблена директорка усіх влад, бо з усіма дружила і всім догоджала. Скільки дітей та онуків, так би мовити, місцевої еліти навчалися в цій школі… Скільки бюджетного “бабла” влито було в цю школу. “30-ка” одна з останніх перейшла на навчання українською мовою. Сама директорка завжди відстоювала російські наративи. Покровителі були у владі, тому всі її ватні штучки покривалися”, – йдеться у публікації.


Оксана Барнаш народилася 16 липня 1966 року в м. Херсон. У 1988 році закінчила фізико-математичний факультет Херсонського державного педагогічного інституту ім. Н.К. Крупської за спеціальністю вчителя математики та інформатики.

З 1988 року працювала вчителем математики та інформатики Херсонської середньої школи №30. З 1992 року стала там же заступником директора з навчально-виховної роботи. А з 2001 року очолила школу. Заклад із поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу традиційно вважається одним з кращих у місті, його учні неодноразово перемагали у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

Оксана Барнаш – заслужений працівник освіти України (2005). Нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України (2010). 

Журналісти зазначають, що пані Оксана також входила до складу виконкому Херсонської міської ради.

Зауважується, що “Миротворець” не є офіційною базою колаборантів, проте інформацією звідти нерідко користуються правоохоронці, зокрема СБУ.

Нагадаємо, днями колаборантка-освітянка Тетяна Кузьміч допомогла окупантам вивезти 60 херсонських дітей до військового училища в Севастополі.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *