Головна main Димерського “мера-колаборанта” судитимуть у Києві: апеляція не змінила підсудність

Димерського “мера-колаборанта” судитимуть у Києві: апеляція не змінила підсудність

92

Попередньо відомо, що у справі понад 20 свідків, більшість із яких жителі смт. Димер

Київський апеляційний суд не задовольнив подання про визначення підсудності справи за обвинуваченням псевдоголови Димерської ОТГ Олександра Харченка за іншим судом.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на інформаційну систему суду. Повний текст рішення від 4 липня наразі не оприлюднено.

Харченко звинувачується у зайнятті посади голови об’єднаної територіальної громади після окупації Димера росіянами в березні 2022 року, а також незаконному поширенні інформації про переміщення ЗСУ і техніки в період воєнного стану.

Адвокат обвинуваченого Павло Фасулакі клопотав про визначення підсудності за Вишгородським райсудом, оскільки інкриміновані Харченку злочини скоєно в смт Димер. Більшість свідків мешкають саме у Вишгородському районі і їм так простіше було б доїздити в судові засідання.

Прокурор з цього приводу заперечував, кажучи, що на період воєнного стану справи розглядаються судом у межах територіальної юрисдикції якого завершено досудове розслідування. Саме з цієї причини обвинувальний акт надійшов до одного з районних судів столиці.

Попередньо відомо, що у справі понад 20 свідків, більшість із яких жителі смт. Димер.

Харченко утримується під вартою з альтернативою звільнення під заставу в 744 тисячі гривень. За останньою інформацією, застава внесена не була і обвинувачений намагався оскаржити запобіжний захід.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.