Головна main Друга хвиля коронавірусу взимку? Експерти дали нещадний прогноз

Друга хвиля коронавірусу взимку? Експерти дали нещадний прогноз

368
хвиля коронавірусу

Друга хвиля коронавірусу в Штатах може початися взимку і бути небезпечнішою, ніж перша, оскільки, швидше за все, почнеться під час епідемії грипу. Про це заявив директор Центру з контролю і профілактики захворювань США доктор Роберт Редфилд. Такими даними ділиться сьогодні Reuters.

В даний час спалах COVID-19 йде на спад. Але фахівець рекомендує американським властям підготується до нового зростання кількості жертв китайської зарази до кінця нинішнього року.

За його словами, епідемії грипу і коронавіруса відбудуться одночасно. Значить, система охорони здоров’я виявиться в ситуації ще більшого навантаження, ніж зараз.

Редфилд вважає заходи жорсткого карантину і самоізоляцію ефективними і радить їх продовжити. Так само, вважає він, знімати заборону на роботу підприємств і навчальних закладів рано. Незважаючи на те, що карантин уже завдала відчутних втрат американській економіці. Так, за останній місяць було звільнено мінімум 22 млн осіб.

Він додав, що влітку чиновники від охорони здоров’я повинні переконати американців робити щеплення від грипу. Такий захід дозволила б мінімізувати число важких хворих на грип і звільнити лікарняні ліжка для інфікованих COVID-19.

Свою заяву Редфилд зробив на тлі протестів проти продовження обмежень. За пом’якшення карантину виступає і президент Дональд Трамп. Однак, згідно з соціологічними дослідженнями, більшість громадян згодні переносити карантин і далі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *