Головна main Довідка про непридатність до служби за 2К доларів: СБУ накрила підпільний цех у Києві

Довідка про непридатність до служби за 2К доларів: СБУ накрила підпільний цех у Києві

108

Правоохоронці накрили у Києві злочинну групу, яка займалась виготовленням підроблених довідок про непридатність до військової служби й незаконним переправленням призивників за кордон.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Двоє столичних мешканців організували роботу підпільного типографського цеху, де виготовляли фейкові військові квитки та довідки про непридатність до військової служби. Свої послуги вони пропонували онлайн, створивши для цього спеціалізований інтернет-майданчик.

Вартість виготовлення пакету фальшивих документів “під ключ” вони встановили у діапазоні від 800 до 2 тис дол, в залежності від термінів їх оформлення.

Під час проведення слідчих дій співробітники СБУ вилучили бланки військово-облікових документів, фальшиві довідки військкоматів і мобільні телефони з доказами злочинних дій. За даними фактами, обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Нагадаємо, “Стопкор” дослідив імовірні шахрайські схеми з ухилянням від мобілізації. Інтернет-посередники маніпулюють темою війни та пропонують вивезти чоловіків за кордон під виглядом студентів, волонтерів чи хворих. Останнім оформлюють фейкові довідки про непридатність до військової служби.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *