Головна main Доступна іпотека для українських захисників, медиків і педагогів стартує в жовтні, – Юлія Свириденко

Доступна іпотека для українських захисників, медиків і педагогів стартує в жовтні, – Юлія Свириденко

23

Базова умова для доступної іпотеки: 52,5 квадратних метри на одну людину + 21 “квадрат” на кожного члена сім’ї.

Як можна буде податися на програму?

Алгоритм участі у іпотечній програмі максимально спрощено. Людині не потрібно буде йти в банк для подачі заявки. Пройти через усі процедури можна через Дію. Цим заощаджується час і досягається максимум ефективності. Не потрібно тонути у бюрократії, тратити сили та час на нескінченні черги та документи.

Завдяки “Дії” процес прийняття рішення банками-учасниками програми по заявках на іпотеку буде частково автоматизований. Банки самостійно ухвалюють рішення на основі отриманих з реєстрів даних. Отже, жодної корупції.

Про гроші

Як розповідають автори цієї програми, по грошах треба орієнтуватись на середню вартість житла в регіонах, коли будуть оброблятися заявки на іпотеку.

Якщо ви хочете купити щось дорожче чи більше за площею, доведеться доплатити за це самостійно.

Наприклад, ви живете одна, за розрахунками можете претендувати на іпотеку житла в 52,5 квадрати, але хочете квартиру в 70 метрів. Це перевищення в 17,5 «квадратів» необхідно буде оплатити окремо.

Автори програми запевняють: «Доступна іпотека» точно не буде допомагати людям, які хочуть купити пентхаус в центрі міста. Програма не розповсюджується на еліт-житло.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *