Головна main Досі не заарештована “бунтарка” Овсяннікова влаштувала новий перфоменс на фоні Кремля (відео)

Досі не заарештована “бунтарка” Овсяннікова влаштувала новий перфоменс на фоні Кремля (відео)

42

15 липня російська пропагандистка Марина Овсяннікова провела одиночну акцію у центрі Москви.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі жінки.

Овсяннікова, як випливає з опублікованого фото та відео, спокійно стоїть на набережній навпроти Кремля. У руках тримає плакат, на якому називає путіна вбивцею і дорікає за смерть 352 українських дітей. На асфальті лежать дві ляльки, облиті червоною речовиною.


Акція протесту Овсяннікової триває 22 секунди. Можна припустити, що “протестувальницю” не затримали за проведення несанкціонованого заходу, як то зазвичай прийнято у рф. Якби затримання було, воно потрапило б на відео.

Зазначимо, після вторгнення рф в Україну жінка вийшла з плакатом у нібито прямий ефір пропагандистського росЗМІ “Прямий канал”. На саморобному плакаті було гасло: “No war” – та заклик припинити війну. Після цього вона звільнилась, виїхала за кордон, не пройшла випробувальний термін у німецькому виданні Die Welt, а віднедавна повернулась у Москву.

Протягом десяти років Овсяннікова писала пропагандистські тексти для “Прямого каналу”. Навіть зараз вона виправдовує вчинки колег: стверджує, що канал ніби то не такий “заангажований”, як RT, так як самостійно заробляє 50% коштів на своє утримання. Скандальний южет про “розіп’ятого хлопчика в трусиках” має своє пояснення – просто журналіст “не допрацював”.

Нагадуємо, Овсяннікова намагались приїхати в Україну та продовжити свою діяльність пропагандистки. Втім зараз, припускають, у неї нове завдання наразі – виправдання “хороших росіян”.

Українську громадськість обурила інформація про приїзд пропагандистки, тому публічні заходи за її участю скасували.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *