Головна main Досі не під санкціями ЄС: названо керівників банків, які обслуговують російську “оборонку”

Досі не під санкціями ЄС: названо керівників банків, які обслуговують російську “оборонку”

76

Це керівники таких установ, як “Новікомбанк”, “АБ “Росія”, “Дальнєвосточний банк”, “Всеросійський Банк Розвитку Регіонів” та “Банк “Санкт-Петербург”

В ЗМІ розказали про керівників банків, які обслуговують оборонно-промисловий комплекс росії, але ще досі не потрапили під санкції Євросоюзу. Це керівники таких установ, як “Новікомбанк”, “АБ “Росія”, “Дальнєвосточний банк”, “Всеросійський Банк Розвитку Регіонів” та “Банк “Санкт-Петербург”.

Про це повідомляє Економічна правда, з посиланням на групу аналітиків Trap Aggressor.

Зокрема, під санкції Євросоюзу не потрапили:

Борис Листов (голова правління “Россєльхозбанку”). До речі, банк був створений у 2000 році за підписом путіна, а 100% цієї установи належить державі.

Також не потрапив під санкції Дмітрій Лєбєдєв (голова Ради директорів “АБ “Росія”). За інформацією з відкритих джерел Банк «Росія» контролює активи у різних галузях економіки. Через 100-відсоткову дочірню компанію ТОВ «ІК „Аброс“» йому належить 51-відсоткова частка однієї з найбільших російських страхових компаній «Согаз», 100-відсоткова частка у групі лізингових компаній «Зест», ефективна частка 27,6 % у ЗАТ «Національна Медіа Група», яке має такі активи: «Рен ТБ», ТРК ВАТ «П’ятий канал», ВАТ «Перший канал», газета «Известия». Тобто через цей банк контролюється доля агітаційно-пропагуючої машини рф. Також цей банк у серпні 2016 року був акціонером (з часткою 20%) керуючої компанії аеропорту міста Сімферополь на тимчасово окупованій території Україні.

Андрій Акімов – голова правління АТ “Газпромбанк”, засновником якого є Газпром, державна компанія спонсор військової агресії, саме за зароблені газпромом гроші й будують калібри, які потім вбивають цивільне населення України та саме через нього виплачують зарплату вагнерівцям.

Єлєна Георгієва – голова Правління АТ АКБ “Новікомбанк”. Це російський банк державної корпорації «Ростех», що спеціалізується на фінансуванні підприємств високотехнологічних галузей економіки, машинобудування, автомобільної промисловості та нафтогазової галузі, а також фінансує 9 корпорацій ОПК.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.