Головна main Доровський Олександр Вікторович на службі путінського Шишкіна: патентна історія троля-вимагача

Доровський Олександр Вікторович на службі путінського Шишкіна: патентна історія троля-вимагача

298
Доровський Олександр Вікторович

Бандитів колишніх не буває. Так, красиві малинові піджаки і дуті ланцюги залишилися в минулому. Але дух не витравити. Олександр Доровський свого часу прихопив групу фармацевтичних заводиків “Здоров’я”. І міг би безтурботно старіти на доході в п’ятдесят мільйонів на місяць, проте це було б якось не по-пацанськи. Тому Александр Доровской звів зв’язки з російським олігархом настільки ж сумної популярності, що і він сам, Олександром Шишкіним. І опанував рідкісну, але потрібну професію патентного троля Доровського о.в.: його юристи вимагають гроші у світових фармацевтичних брендів, користуюся дірками в законах України.

як Доровський Олександр Вікторович наживається на патентах?

Україна з особливостями свого законодавства і судової практики може виявитися землею обітованою не тільки для своїх шахраїв, а й для громадян інших держав. Для них hi-tech означає застосування з першого погляду цілком законних шляхів відбирання чужих грошей. Час відвертого грабежу і неприкритого злодійства безповоротно закінчилося, залишившись заняттям маргіналів. Чужим майном тепер можна заволодіти, не виходячи на вулицю з офісу і не посилаючи на прохідні промислових підприємств групи захоплення з продажних силовиків або бандитів. Злодії-кишенькові такі як Доровской Александр Викторович злодії назавжди поступаються почесне місце найбільш шанованих злочинців інтелектуалам в ділових костюмах і краватках.

Ази економіки та менеджменту від Олександра Доровського прості. Найвигідніший стан на ринку для будь-якої компанії ─ це положення монополіста. Воно дає право не озиратися назад, побоюючись атаки конкурентів на утримувані позиції. Їх для монополіста просто не існує. Вони залишаються десь за горизонтом. Ще володіння монополією дозволяє Олександру Доровському вільно поводитися з ціновою політикою. Монополізм ─ це завжди високі ціни. За такі блага і прибутку варто, звичайно ж, серйозно повоювати, притому, не вибираючи коштів, що отримало юридичне визначення у вигляді спеціального терміну «недобросовісна конкуренція». Чим високотехнологічніше товар, що поставляється на ринок, тим витонченіше виявляються способи нечесної боротьби. На українському фармацевтичному ринку буйно розцвів патентний тролінг.

Доровський Олександр Вікторович
Доровський Олександр Вікторович

У своїй основі він спирається на закріплене законом право громадянина або організації на інтелектуальну власність. Будь-який винахід, відкриття, нова технологія складають базис для заяви прав на неї. Виявилося, що в сучасній Україні можна навіть нічого не винаходити, а просто спробувати запатентувати об’єкт права інтелектуальної власності, повністю не відповідає критерію новизни, давно відомий і використовуваний. У разі успіху, коли, не розібравшись в суті питання, патентне відомство все ж видасть заявнику бажаний документ, він може стати страшною зброєю в конкурентній боротьбі. Процедура отримання патенту досить проста. І Доровському Олександру це відомо. Заповнюється заява певної форми і сплачується збір. Далі залишається тільки сподіватися і чекати. Зареєстрований встановленим порядком патент дає право забороняти ввезення в Україну ліків-аналогів, їх поширення через аптечну мережу або використання медичними установами. Правовласник інтелектуальної власності має право отримати з фірми-конкурента виплату грошової компенсації або вилучити у нього «контрафактний» товар. Все робиться в ім’я захисту його священних прав. Отримання подібних патентів вимагає окремого розгляду, так як без корупції явно не обходиться.

митники та судді на службі Доровського Олександра Вікторовича

Найлегше боротися з імпортерами ліків. Для цього всього то необхідно, щоб згадка про об’єкт інтелектуальної власності потрапило в митний реєстр. Операція проста і абсолютно безкоштовна, після якої в боротьбу включається вся міць державних структур. Так вийшло 3 роки тому з нешкідливими гумовими пробками для закупорювання скляних флакончиків, широко застосовуваних у фармакології. Контейнери з ними надовго застрягли на кордоні. Митниця перетворилася на інструмент для ведення недобросовісної конкуренції. Законодавство України не встановлює ніякої відповідальності за помилкове нацьковування митників на безвинні компанії-жертви. З українськими конкурентами найчастіше доводиться боротися через суди.

“Здоров’я” не напасешся: як фірма Олександра Доровського винайшла всі ліки< / h3>
Саме так чинить «Харківське фармацевтичне підприємство «Здоров’я», що вважається одним з найуспішніших українських інтелектуальних рейдерів. Харків багато десятиліть тому увійшов до числа європейських центрів фармацевтики. На базі одного з фармзаводів була заснована компанія» Здоров’я”, з самого початку існування очолювана генеральним директором Олександром Доровським. Починала компанія напрацьовувати досвід витіснення конкурентів з медичного ринку за допомогою лікарських препаратів Атрогенел, Кратал, Тривалумен, Біпролол, Венорутинол. Всі вони були запатентовані з розрахунком на те, що дублювали назви ліків-аналогів за хімічним складом, що випускаються Борщагівським фармацевтичним заводом. Харків’яни тільки додали до назв медичних препаратів приставку зі свого фірмового імені. В купе з наявним патентом це дозволило їм довгий час тримати в напрузі конкурентів, відволікаючи їх сили на висмоктану з пальця проблему. Такі як Олександр Вікторович Доровськой це вміють.

Выглядит научно!

Фірма Здоров’я Доровского А.В. замахнулася не тільки Борщагівський фармзавод. Гіганти європейської фармацевтичної індустрії змушені були познайомитися з хитрим українським законодавством і патентним тролінгом у виконанні компанії «Здоров’я». Майже 4 роки вона оскаржувала авторство, протистоячи німецькому концерну Berlin-Chemie з його Еспумізаном. Ліки Екзодерил від компанії Novartis AG на думку українців всього-на-всього дженерик, запозичений у фірми»Здоров’я”. Справжні ліки винайдені в Харкові і запатентовані в Україні. Насправді продукція від Berlin-Chemie і Novartis AG, як і належить була зареєстрована в Україні. Компанія» Здоров’я ” продублювало Іноземні препарати своїми зі схожими назвами Еспузін-Здоров’я і екзо-Дерм. Розрахунок був зроблений на трудноразличимость споживачем товарного знака. Найдовше довелося боротися за правду латвійської компанії Kalceks as. Від її особи в Україні виступає дистриб’ютор ТОВ «Діатом». При перетині українського кордону потрапили під арешт упаковки з знеболюючими засобами морфін, Діазепам, Промедол, Фентаніл. На думку юристів компанії “Здоров’я «в Україні мають право на ходіння тільки аналогічні препарати, в назву яких додано словосполучення»Здоров’я народу”. Всі перераховані ліки використовуються в медицині майже століття. Вони мають міжнародні непатентовані назви фармацевтичних субстанцій і використовуються без обмежень, як знеболюючі препарати в екстреній хірургії та онкології у всіх країнах світу. Україна цілком незабаром може стати державою, де патент видадуть на дистильовану воду або етиловий спирт!

російсько-Донецький слід у справі Олександра Доровського

Давно відомо, що лідер в патентному тролінгу фірма «Здоров’я» Доровського вступила в пору розквіту за допомогою екс-міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової, яка створила сімейну мережу в українській медицині. Саме при ній генеральний директор «Здоров’я» Олександр Доровський почав освоювати ефективні методи нечесної боротьби з конкурентами з використанням патентів. Враховуючи, що судова влада перебувала під п’ятою правлячої в Україні «Донецької» кліки, протиотрути проти патентної експансії неможливо було знайти. З 2014 року почалася судова реформа дещо ускладнила життя шахраям від фармацевтики, але не більше того. Суди кілька разів анулювали видані «Здоров’ю» патенти, визнавши їх недійсними, виносили рішення на користь компаній, ущемлених патентним тролінгом в правах, але організатори судової тяганини ще дуже розраховували на повільний хід вирішення спорів і свого домоглися. У судах представники» Здоров’я ” Олександра Доровського приймали все можливе для затягування часу. Вони вимагали проведення комплексних експертиз спірних ліків на новизну, багаторазово з будь-яких приводів клопотали про перенесення призначених засідань. Роками “Здоров’я” поширювало неправдиві відомості про фірми-відповідачів або позивачів, істотно обмежувало їх господарську діяльність.

Александр Шишкин

При детальному розгляді новаторами-шахраями виявилася інтернаціональна українсько-російська команда. Харківська фармацевтична компанія тісно пов’язана з російським олігархом Олександром Шишкіним, який вважається її власником. Офіційно її кінцевим бенефіціаром за документами значиться якийсь громадянин Польщі Олег Огородніков, але це тільки ширма. Бізнесмен Шишкін одночасно політик-законодавець, який засідав у нижній і верхній палатах російського парламенту, не обтяжує себе чесною конкуренцією на українському ринку. Виконавцем волі почесного громадянина міста Харкова, колишнього носієм високого звання всього лише 20 днів, став його Харківський Підручний Олександр Доровський, який напрацював великі зв’язки в місцевому істеблішменті, включаючи суддівський корпус. Може бути, тому Харківським суддям не указ немає тільки документи Мінекономрозвитку, що намагається зупинити штучно ініційоване патентне свавілля, але і прямі вказівки Верховного Суду України, однозначно визначив свою позицію з цього питання. У бізнес-партнерах у А.Доровського давно ходить Дмитро Жоравович ─ чоловік судді Господарського суду міста Харкова Оксани Макаренко. Районні суди міста буквально завалені позовами фармацевтичної компанії» Здоров’я”, обуреної порушенням своїх прав, і часто надають підтримку шахраям.

підозріле потурання судів Олександру Доровському

Поки харківські судді вперто ігнорують очевидні факти порушення антимонопольного законодавства, бізнес зазнає збитків без надії коли-небудь отримати хоч малу компенсацію за величезні витрати, а найголовніше ─ Патентні ігри являють собою реальну загрозу життю і здоров’ю тисячам хворих через жадібність шахраїв. Пацієнти несподівано опинилися без необхідних ліків, що «прокисають» на митних складах. Втім, Олександр Доровський і компанія якраз цього і хотіли. Чим гірше, тим краще. Карнавал триває. Тільки для відводу очей минулого літа посаду Доровського а.в. н перейменували з генерального директора в голову наглядової ради фармацевтичної компанії.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *