Головна main До котрої години працює метро на вхід у Києві: розклад руху

До котрої години працює метро на вхід у Києві: розклад руху

128

З початку повномасштабного вторгнення російською федерації в Україну київський метрополітен неодноразово змінював свій графік роботи. Але життя у столиці з кожним днем повертається до звичного ритму, тому метрополітен теж підлаштовується під нові потреби.

Станом на 18 липня 2022 року у київському метрополітені не працюють тільки чотири станції: Гідропарк, Дніпро, Майдан Незалежності та Хрещатик.

Всі інші станції продовжують працювати у звичному режимі із 06:00 до 22:00 щоденно.

На початку червня КМДА повідомило про зміну інтервалу руху поїздів: він був скорочений до 4-5 хвилин у пікові години, а у міжпікові – 8-10 хвилин.

До котрої години працює метро на вхід у Києві

Варто зауважити, що метро хоч і працює до 22:00, але станції на вхід починають закривати близько 21:30. Першими закривають кінцеві станції – 21:25, останніми ті, які знаходяться всередині кожної з ліній метро – 21:35-21:40.

Одразу після закриття станцій приїжджають останні потяги.

Водночас підземні станції Київського метрополітену продовжують працювати цілодобово як укриття під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, у Києві 21 квітня відновили рух “червоною” гілкою метрополітену. Були відкриті всі наземні станції на лівому березі.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.