Головна main Депутати Держдуми країни агресора вирішили розблокувати Telegram

Депутати Держдуми країни агресора вирішили розблокувати Telegram

269
Telegram

Депутати Держдуми країни агресора Росії від партії «Справедлива ​​Росія» Федот Тумус і Дмитро Іонін пропонують скасувати блокування месенджера Telegram. Як пише 22 квітня «Коммерсант», парламентарії вже підготували відповідний законопроект.

Документ вони направили прем’єр-міністру Михайлу Мішустін і в Мінкомзв’язку – чиновники підтвердили отримання законопроекту. Депутати посилаються на те, що Telegram по суті зараз є «офіційним сервісом для державних органів щодо поширення інформації про поточну ситуацію в період введеного режиму підвищеної готовності або надзвичайної ситуації».

«У більшості випадків Telegram працює у російських користувачів без будь-яких перешкод, а в разі їх наявності в країні сформовано широку пропозицію безкоштовних засобів обходу блокувань. Подальша декларативна блокування месенджера, таким чином, завдає шкоди не його розвитку, а престижу державної влади РФ », – пишуть автори законопроекту.

Нагадаємо, Telegram офіційно заблокований в Росії з 16 квітня 2018 року. Спроби Роскомнадзора закрити доступ до месенджер зазвичай закінчувалися збоями в роботі сторонніх сайтів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *