Головна main Депутат Держдуми озвучив стратегію путіна на Третю світову: почне з бомбардування Лондона

Депутат Держдуми озвучив стратегію путіна на Третю світову: почне з бомбардування Лондона

29

Лондон стане першою столицею, яку розбомблять у Третій світовій війні, а країни Балтії слід повернути до складу російської імперії – такі плани кремля озвучив близький соратник володимира путіна, екскомандувач Південного військового округу рф.

Депутат Держдуми рф Андрій Гурульов прямо погрожував Британії в ефірі державного каналу “Росія 1”. На це звернула увагу The Daily Mail.

Фантазії путінського політика про “кінець світу” з’явилися на тлі занепокоєння, що війна в Україні може перерости у глобальний конфлікт через те, що Литва, яка є членом НАТО, блокує ввезення підсанкційних товарів у російський ексклав Калінінград.

Гурульов заявив, що єдиним способом запобігти блокаді є російське вторгнення в країни НАТО, яке призведе до дії пункт п’ятий і, ймовірно, спровокує Третю світову війну.

Він сказав: “Під час першої повітряної операції ми знищимо всю групу космічних супутників противника. Нікому не буде цікаво, американці вони чи британці, ми розглядаємо їх усіх як НАТО. По-друге, ми послабимо всю систему протиракетної оборони, скрізь і на 100 відсотків. По-третє, ми точно не почнемо з Варшави, Парижу чи Берліна. Першим під ударом підпаде Лондон“.


54-річний депутат, який є членом комітету Держдуми з питань оборони, додав: “Цілком ясно, що загроза світу виходить від англосаксів. У рамках операції зі знищення критично важливих об’єктів Західну Європу буде відключено від електропостачання та знерухомлено.  І на третьому етапі я подивлюся, що США скажуть Західній Європі про те, щоб продовжувати боротьбу в холоді, без їжі та електрики. Цікаво, як їм (США) вдасться залишитися осторонь. Це приблизний план, і я навмисне опускаю деякі моменти, тому що вони не для обговорення по телевізору“.

Генерал відкинув плани інших російських експертів пробити коридор через Литву для постачання Калінінграда, який вклинився між країнами НАТО Польщею та Литвою. З Білорусі до Литви проходить так званий “Сувальський коридор”.

Гурульов зазначив, що вбачає у такій стратегії “західну пастку”, оскільки в такому випадку армія путіна буде оточена з двох боків військами НАТО.

Це бажання наших західних партнерів, щоб ми розчистили Сувальський коридор“, – заявив він. “Якщо ви подивитеся на мапу, з нашого боку було б великою помилкою зробити коридор просто так, щоб праворуч і ліворуч залишилися війська НАТО… І нам також потрібно втягнути в це Білорусь“.

Його стратегія полягає в тому, щоб окупувати балтійський регіон від Литви до Естонії.

Ми спокійно… перевертаємо Вільнюс на Вільно, нагадаємо собі, що таке Ревель [царська назва Таллінна – ред.], і звільняємо правий балтійський фланг, щоб не хвилюватися, що нас можуть вдарити зі спини“, – сказав Гурульов у телеефірі.

З військової точки зору неможливо отримати чіткий коридор [через Литву]“, – прокоментував він. “Якщо Захід вирішить заблокувати Калінінградську область, буде прийнято рішення про проведення стратегічної операції з її розблокування. Але я, як військовослужбовець, чітко розумію, що просто коридор робити ніхто не буде. Якщо ми почнемо працювати, ми будемо працювати як слід. Все буде розчищено, бо навіщо залишати ворогів за спиною?

Гурульов – колишній заступник командувача Південним військовим округом рф. Він служив у російських військах у Сирії та потрапив під санкції США за тісні зв’язки з путіним.

Нагадаємо, думки військових експертів і політологів з приводу того, наскільки ймовірним є напад Білорусі на Україну, сходяться в одному: загроза реальна, і нею не варто нехтувати.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *