Головна main Cпівачка Катерина Терещенко презентувала кліп на новую пісню, присвячену рідній землі

Cпівачка Катерина Терещенко презентувала кліп на новую пісню, присвячену рідній землі

75

Авторка та виконавиця популярних пісень Катерина Терещенко презентувала свою нову роботу – пісню та відео під назвою “Рідний дім”.

Про задум та історію створення композиції виданню ексклюзивно розповіла сама Катерина.

“Ідея пісні народилася ще задовго до війни. Сім років я жила за кордоном та приїжджала до України лише навідати рідних та друзів. Однак щоразу повертатися до Таїланду було все важче і важче. Мене наче магнітом тягнуло до України”, – пригадала співачка.

Співачка під час зйомок кліпу 

У 2019 році, відпочиваючи в Карпатах, Катерина  ухвалила однозначне рішення: повертатися.

“Дехто не розумів мене: як можна повернутися з раю. Але ті, хто живе за кордоном, знають, що здаля свою рідну землю оцінюєш зовсім інакше – і гори, і моря, і природу і людей. Були й такі, які писали в соцмережах:  “О Боже, Катя, то ж туман і дощ на вулиці, холод, ну що ви там доброго знайшли?”. А я іду і гуляю, помічаю як змінюються сезони, а це така краса, в очах, в повітрі, в душі…”, – розповіла Катерина Терещенко.

Пісню співачка написала під час першого карантину. До неї просто прийшла музика, аранжування і потім виникла мелодія та декілька слів… вона не розуміла до чого це, що вона хоче цим сказати – “моя твоя історія”, “тут лунає мова солов’їв”.

“У березні 2022 я згадала про цю пісню і вона мене вилікувала від шоку і стресу, який принесла війна. Музика підштовхнула діяти, не сидіти, працювати, розвиватись, щодня потрохи, але тільки вперед. Я зателефонувала подрузі, талановитій поетесі Анні Калашніковій і ми разом довели текст до ідеалу. Пісня працювала для мене як двигун, але ж я нею не ділилась, та раптом зрозуміла, якщо вона мені надає сили, то має допомогти й іншим. Як тим, хто нині боронить нашу державу від ворога, так і тим, хто сумує далеко від дому, але обов’язково повернеться, щоби святкувати нашу перемогу та відбудовувати найкращу в світі країну”, – розповіла співачка.

Місцеві жителі дуже допомагали, шукали потрібні локації для зйомок
Знайшли для зйомок пшеничні поля

Катерина також розповіла, що зйомки відбувалися у її рідному місті – Білій Церкві, у парку Олександрія.

“Місцеві жителі дуже допомагали, телефонували друзям та знайомим, шукали потрібні локації для зйомок. Знайшли і пшеничні поля, і копиці сіна, яке просили не забирати з поля. Найцікавіше було, коли ми шукали дрова, а власники заготівельного складу були настільки добрими, що пустили на свою територію знімати, а потім ще й подарували ящик лохини, вирощеної у власному саду”, – поділилась враженнями співачка.

Найбільша заслуга у зйомках кліпмейкера – Дмитра Мухіна

За словами Катерини Терещенко, навіть погода максимально сприяла їм. Знімати розпочали о шостій ранку і вже до 10 години більшість матеріалу була готовою. Вони були мегапродуктивними і закінчили роботу за один день.

“Найбільша заслуга у цьому нашого кліпмейкера – Дмитра Мухіна. Він та його команда – справжні професіонали”, – зауважила Катерина.

Наша команда працюватиме й надалі для перемоги і вільного життя в оновленій державі

“Сподіваюся, наша робота знайде свого глядача і слухача, у якого Україна – в кожній клітинці тіла, в душі та в думках. А наша команда працюватиме й надалі для перемоги і вільного життя в оновленій державі”, – підсумувала Катерина.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *