Головна main COVID-19: лікарня на 4 тисячі пацієнтів готується до відкриття в Лондоні

COVID-19: лікарня на 4 тисячі пацієнтів готується до відкриття в Лондоні

241

Лікарня на 4 тисячі пацієнтів з діагнозом COVID-19, розгорнута за рекордні 9 днів, готується до відкриття в Лондоні.

Такої швидкості розгортання вдалося досягти завдяки тому, що лікарня буде розміщена в будівлі виставкового центру на сході Лондона. Всі 4 тисячі ліжок матимуть обладнання, необхідне для проведення інтенсивної терапії. До теперішнього часу, правда, встановлено тільки 500 повністю обладнаних ліжок. Кожне ліжко знаходиться в окремому відсіку, зібраному з швидкомонтованих конструкцій – таких, які використовуються для обгородження стендів на виставках. Госпіталь розділений на 80 зон по 42 ліжка. Кожну зону обслуговуватимуть 200 медиків.

У Національній службі охорони здоров’я Англії (NHS) журналістам повідомили, що для установки всіх конструкцій знадобилися зусилля 160 найманих робітників і 200 військовослужбовців.

У госпіталі, одному з найбільших в світі (за умови, що будуть розставлені всі 4000 ліжок), повинні працювати 16 тисяч осіб медичного персоналу. Нагадаємо, NHS зараз спішно розгортають госпіталі для прийому пацієнтів, заражених коронавірусів. Відзначимо, що спочатку у Великобританії не планували робити особливих заходів для боротьби з коронавірусів, проте потім кардинально змінили ставлення до пандемії.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *