Головна main Чи можна звільнити працівника у період його хвороби під час воєнного стану?

Чи можна звільнити працівника у період його хвороби під час воєнного стану?

76

Згідно з положеннями статті 5 Закону України від 15.03.2022 № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» у період дії воєнного стану допускається звільнення працівника.

Чи можна звільнити працівника у період його тимчасової непрацездатності під час воєнного стану? Відповідає ГУ Держпраці у Дніпровському регіоні, зазначає Дебет-Кредит.

Так, згідно з положеннями статті 5 Закону України від 15.03.2022 № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» у період дії воєнного стану допускається звільнення працівника з ініціативи роботодавця у період його тимчасової непрацездатності, а також у період перебування працівника у відпустці (крім відпустки у зв’язку вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) із зазначенням дати звільнення, яка є першим робочим днем, наступним за днем закінчення тимчасової непрацездатності, зазначеним у документі про тимчасову непрацездатність, або першим робочим днем після закінчення відпустки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.