Головна main Чи буде на Одещині другий фронт – влада та експерти про ситуацію в регіоні

Чи буде на Одещині другий фронт – влада та експерти про ситуацію в регіоні

112

21 липня Сергій Братчук, речник Одеської ОВА, прокоментував чутки про ймовірну атаку на Одещину з боку Придністров’я. Свої оцінки щодо ситуації у регіоні також опублікували західні військові експерти.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі Братчука та у статті видання Foreign Policy.

Представник одеської влади запевняє, що на Одещині другого фронту не буде.

Чиновник переконаний, що з боку “Придністровської Молдовської Республіки”, ймовірно, будуть провокації. Зараз, наприклад, вони намагаються показати рф, що вони хоча б щось роблять: імітують якусь активність, щоб відвітувати російським кураторам.

ЗСУ готове до будь-якої ситуації, запевняє Братчук: якщо будуть провокації, то буде адекватна відповідь.

Серйозна загроза, яка дійсно є в регіоні – це удари крилатими ракетами.

Зазначимо, згідно зі звітом Генштабу ЗСУ у Чорному морі і далі перебувають носії крилатих ракет, які загрожують як Одещині, так і решті території України.

Між тим західні експерти, з якими поспілкувалось видання Foreign Policy, переконані, що рф спробує все ж атакувати Одеську область. Експерти вважають, що спроба може відбутись ще до кінця цього року.

З одного боку, фахівці згадують останню заяву Сергія Лаврова, міністра закордонних справ рф. Лавров стверджує, що на “ДНР/ЛНР” рф не зупиниться і буде далі анексувати територію України.

З іншого боку, ЗСУ отримують все більше західної зброї, які допоможуть захистити південь у разі нападу.

Однак ситуація загострюється у зв’язку з перемовинами щодо розблокування портів для вивезення українського зерна. У даній ситуації, якщо домовленість все ж таки досягнуть, росія може завдати новий удар, знаючи, що НАТО не втрутиться.

Нагадуємо, армія рф продовжує точково атакувати на Харківщині та Донеччині. Втім, як зазначає Генштаб, на Херсонщині ЗСУ успішно знищили два склади боєприпасів ворога.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *