Головна main Cargill: у світі спостерігається дефіцит цукру

Cargill: у світі спостерігається дефіцит цукру

235

За даними виробників цукру у світі «Cargill Inc.» та «Copersucar SA» у цьому сезоні дефіцит цукру буде складати 5 мільйонів тонн. У наступному сезоні цій показник може сягнути 6 мільйонів тонн.

Дефіцит цукру виник на тлі погіршення погодних умов та сильної засухи у країнах-виробниках цукру на додачу до економічної кризи, обумовленої пандемією коронавірусу.

Зменшення виробництва цукру спостерігається і в Україні.
Зараз в Україні працює лише 30 з 50 заводів по переробі цукрового буряка.
На початку 1990-х років таких заводів було 190.

?Станом на грудень 2020 року було перероблено близько 7.2 мільйони тонн цукрового буряка і виготовлено 956.4 тонн цукру. Це приблизно на 30% менше ніж у 2019 році.

За прогнозами фахівців з Асоціації «Українського клубу аграрного бізнесу» у сезоні 2020 року в Україні буде вироблено близько 1.559 млн тонн цукру, що стане найнижчим показником за всю історію незалежної України‼️

?Також, у порівнянні з 2019 роком вартість цукру зросла на 36%.

Можна спрогнозувати, що 2021 рік з такою владою також буде для країни несолодким.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *