Головна main Британський військовий Пол Урі загинув у полоні терористів “ДНР”

Британський військовий Пол Урі загинув у полоні терористів “ДНР”

57

Так звана омбудсмен “ДНР” Дар’я Морозова повідомила про смерть британського військового Пола Урі, який захищав Україну. За її словами, він нібито помер від “хронічних хвороб”.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Морозова заявила, що він помер 10 липня від “хронічних хвороб”, а саме діабет, ураження дихальної системи, нирок, а також хвороби серцево-судинної системи.

Вона каже, що на його батьківщині нібито не хотіли вести переговори про обмін та відмовлялися відправляти ліки по лінії МКЧХ.

Зауважимо, раніше було відомо тільки про чотирьох британців, які потрапили у полон так званої “ДНР” – Шона Піннера, Ейдена Ейсліна, Ділану Хіллу та Ендрю Хіллу. Про Пола Урі інформація раніше не з’являлася.

Враховуючи жахливе ставлення російських військ та їхніх маріонеток до військовополонених, ймовірно, британець був вбитий, а не помер від хвороб.

Нагадаємо, 9 червня так званий суд “ДНР” засудив британців Ейдена Ейсліна та Шона Піннера, а також марокканця Саадуна Брагіма до смертної кари нібито за “дії, спрямовані на насильницке захоплення влади”.

Уряд Британії заявляв, що робить усе можливе для звільнення своїх громадян з полону терористів, але остаточне рішення про обмін ухвалюватиме Київ.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *