Головна main “Братських могил нікому не треба”: на Дніпропетровщині виступають проти очного навчання у школах

“Братських могил нікому не треба”: на Дніпропетровщині виступають проти очного навчання у школах

21

У Новомосковську Дніпропетровської області у разі продовження війни з 1 вересня діти продовжуватимуть займатися онлайн, а дитячі садочки не працюватимуть.

Про це у Telegram повідомив міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.

Відповідне рішення мер прийняв після заслуховування результатів роботи комісії з обстеження стану укриттів у навчальних закладах міста.

“Стан підвальних приміщень, зокрема їх місткість та відповідність параметрам безпеки не дозволяють навіть у разі наведення там порядку, облаштування освітлення, вентиляції, туалетів тощо використовувати їх у якості укриттів – жоден член комісії не поставить свій підпис під дозволом на їх використання. Братських могил нікому не треба. В цьому були єдині всі присутні”, – написав Рєзнік.

Він також наголосив, що якщо бойові дії на території України триватимуть, то з 1 вересня школярі у Новомосковську продовжуватимуть займатися онлайн, а дитячі садочки не працюватимуть.

Нагадаємо, батьки студентів та школярів просять президента України Володимира Зеленського заборонити очне навчання для всіх закладів навчання до кінця війни.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *