Головна main Ботоферма “Євросолідарності”: ймовірні фігуранти справи заперечують причетність, – ЗМІ

Ботоферма “Євросолідарності”: ймовірні фігуранти справи заперечують причетність, – ЗМІ

344

2 серпня видання “Бабель” назвало імена двох ймовірних фігурантів справи про ботоферми, яка поширювала фейки про Залужного, Зеленського та Першу Леді.

Інформацію оприлюднено на сайті українського ЗМІ “Бабель”.

Журналісти медіа проаналізували відеозвіт СБУ, у якому розповідаються подробиці злочину. Після цього вони припустили, що ймовірними фігурантами справи можуть бути дві особи: Віктор Майстренко, журналіст та політолог, та Артур Герасимов, співголова фракції “Європейської Солідарності” у Верховній Раді України.

Віктор Майстренко – це ім’я підтвердили ЗМІ джерела у правоохоронних органах. Чоловік за походженням росіянин. З 2014 року він бере активну участь у політичному житі України, часто з’являючись на телеекранах як експерт.

Видання зазначає, що 28 липня у Майструка відбувся обшук, про який він сам повідомив у Facebook. При цьому чоловік припустив, що далі його можуть “прив’язати” до діяльності якоїсь ботоферми.

Друга особа, про яку йшлося у звіті СБУ – це народний депутат, який координував діяльність Майструка і ботоферми. Джерела “Бабелю” у правоохоронних органах стверджують, що цією особою є чинний нардеп Герасименко.

Майструк заявив виданню, що немає ніякого відношення до ботоферм, викритої СБУ. З Герасименком він контактував виключно під час ефірів на телебаченні. Наразі журналіст активно залучений до кібервійни та волонтерства і не приховує цього.

Герасименко також заперечив участь у організації роботи ботоферми. Політик заявив, що “Європейська Солідарність” не потребує армії ботів – у них достатньо своїх щирих прихильників.

Нагадуємо, 2 серпня СБУ викрила діяльність багатомільйонної мережі ботів, яка мала на меті розхитати ситуацію в Україні. Прозвучало припущення, що боти причетні до партії “Європейська Солідарність”, очолюваної Петром Порошенком.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *