Головна main Борис Джонсон: російська армія може незабаром залишитися без зброї та солдатів

Борис Джонсон: російська армія може незабаром залишитися без зброї та солдатів

74

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон вважає, що інтенсивний натиск російських військових на сході України змушує армію рф втрачати багато сил та зброї, що, на його думку, може загальмувати подальше просування окупантів.

Джонсон, посилаючись на дані розвідки оборонних служб своєї країни, зазначив про швидкість російських військ і їхню можливість вичерпати свої ресурси в інтерв’ю, опублікованому в середу німецькою Süddeutsche Zeitung. Його переклад англійською цитує Newsweek.

Прем’єр-міністр Великобританії оптимістично дивиться на позиції України в конфлікті навіть після повідомлень про те, що росія розгорнула свої військові резерви на сході країни й досягла певного просування.

Після того, як загарбникам не вдалося взяти столицю України Київ, російські військові кинули всі зусилля на Донбас.  Армія рф досягла певного тактичного успіху у своєму новому прориві на Луганщині та взяла під контроль значну частину стратегічно важливого міста Сєвєродонецьк.


Однак Джонсон припустив, що росіянам не вдасться втримати останні досягнення.

Наша служба оборонної розвідки вважає, що в найближчі кілька місяців рф може дійти до точки, коли більше не буде жодного руху вперед, оскільки вона вичерпала свої ресурси“, – підкреслив Джонсон в інтерв’ю.

Нагадаємо, російська окупаційна армія кинула всі наявні резерви на штурм Сєвєродонецька. Також ворог має частковий успіх на направленні з Тошківки.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *