Головна main Близько 5 млн. осіб: Кадиров запропонував мобілізувати половину співробітників силових відомств

Близько 5 млн. осіб: Кадиров запропонував мобілізувати половину співробітників силових відомств

25

Глава Чечні Рамзан Кадиров виступив з ініціативою мобілізувати для участі у війні проти України половину співробітників силових відомств, загальна чисельність яких, за його словами, становить близько 5 млн. осіб.

Про це Кадиров написав у своєму Telegram-каналі.

“Навіть якщо виключити із рівняння резервістів, то у нас все одно залишається колосальний штат співробітників, які так чи інакше мають гарну фізичну підготовку та навички володіння зброєю: Міністерство надзвичайних ситуацій, Служба судових приставів, Федеральна служба безпеки, Служба охорони, Служба зовнішньої розвідки, Митна служба, Прокуратура та Слідчий комітет. Разом із силовими та військовими відомствами це приблизно 5 млн осіб, які регулярно здають спортивні нормативи. Якщо залишити 50% співробітників на службовому посту, то друга їхня половина в кількості 2,5 млн осіб знесе будь-яку західну армію. І резерв не знадобиться, – написав Кадиров.

На його думку, керівники цих підрозділів вже зараз могли б розпочати оптимізацію робочого процесу.

Нагадаємо, Кадиров заявив, що в Чечні не будуть забирати до армії. За його словами, на території його регіону мобілізацію проводити не будуть, бо нібито республіка “перевиконала план”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *