Головна main Біля українського кордону знаходиться сім батальйонів усі Білорусі – розвідка

Біля українського кордону знаходиться сім батальйонів усі Білорусі – розвідка

30

Загроза вторгнення білоруської армії на територію України з воєнного погляду зберігається. Однак зараз прямий військовий наступ із Білорусі малоймовірний.

На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибіцький.


“Сьогодні прямої загрози з боку Білорусі немає, тому що не створено угруповання військ, не розгорнуто систему управління цим угрупованням. Це основний елемент безпосередньої підготовки до бойових дій, що йде”, – пояснив він.

За словами Скибицького, перебування біля кордону семи батальйонів збройних сил Білорусі спонукає українське командування залучати додаткові сили стримування та посилювати розвідку.

“Це відволікає ресурси та засоби від нашого східного фронту. Крім того, постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас у напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі”, – додав він.

Нагадаємо, що Лукашенко може вагатися через низьку мотивацію власної армії та чисельну перевагу українців, але путіну вкрай необхідно відвернути ЗСУ зі сходу і перешкодити постачанню західної зброї.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *