Головна main Білоруських рейкових партизан можуть стратити: влада Лукашенка заявляє про “держзраду”

Білоруських рейкових партизан можуть стратити: влада Лукашенка заявляє про “держзраду”

61

Білоруським рейковим партизанам, які допомагали зупиняти наступ російських військових на територію України та влаштовували диверсії на рейках, влада диктатора Лукашенка погрожує смертною карою.

Про це повідомляє опозиційний телеграм-канал “Беларускі Гаюн”.

В кінці березня білоруські силовики затримали чотирьох рейкових партизан, використовуючи зброю на ураження. Тоді мінімум двоє з них отримали поранення.

Після проведення “слідчих дій” МВС РБ погрожує партизанам смертною карою за підпал релейної шафи. Силовики Лукашенка заявляють, що троє білорусів “заподіяли шкоду національній безпеці Республіки Білорусь”, і це розцінюється як “зрада Батьківщини”.

Зауважимо, після початку повномасштабної агресії громадяни Білорусі розпочали “рейкову війну” та намагалися зупинити наступ російських військових на територію Київської області.

Також Білорусь є єдиною країною у Європі, яка досі практикує смертну кару. Відомо, що у країні лише за 2019 і 2020 роки стратили 6 чоловік.

Нагадаємо, 28 червня Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України, повідомив, що Білорусь продовжує підсилювати підрозділи, розташовані на кордону з Україною.

Мотузяник заявив, що білоруське командування підсилило 6 батальйонів, які базуються у Брестській та Гомельській областях неподалік від українського кордону. Батальйони ведуть посилені розвідку українських позицій.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *