Головна main Білорусь вирішила закрити небо біля Волині ще на три місяці

Білорусь вирішила закрити небо біля Волині ще на три місяці

18

У Білорусі вирішили продовжити обмеження для польотів цивільної авіації на півдні країні до 7 жовтня. Таким чином загроза ракетного обстрілу України з боку Білорусі збережеться як мінімум ще три місяці.

Про це у Telegram повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн”, яка продовжує стежити за активністю ЗС рф та ЗС РБ на території Білорусі.

“Дія зони обмеження для польотів усіх типів цивільних повітряних суден (включно з БПЛА) на висотах від 0 до 19 800 метрів на півдні Білорусі продовжена згідно з NOTAMN O0547/22 з 8 липня по 7 жовтня 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмеження не поширюється на авіацію збройних сил РБ та Держприкордонкомітету Білорусі. Територія зони обмеження не змінилася.

Заборона на польоти над південною частиною Білорусі була запроваджена 24 лютого 2022 року з початком російського вторгнення в Україну.

“З півдня Білорусі відбуваються запуски російських ракет по території України. З початку війни з території Білорусі по українських містах було запущено не менше 689 боєголовок. Таким чином, загроза ракетного обстрілу території України з повітряного простору Білорусі зберігається як мінімум ще на три місяці”, – додають у групі.

Нагадаємо, у Білорусі в Гомельській області, яка межує з Україною, військовозобов’язаних масово викликають у військкомати. Жителів регіону викликають нібито на навчання. За неявку погрожують відповідальністю.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *