Головна main Білорусь стягує дерев’яні танки до кордону з Україною

Білорусь стягує дерев’яні танки до кордону з Україною

34

Білорусь розміщує у прикордонних з Україною районах дерев’яні муляжі танків. Підрозділи збройних сил Республіки таким чином планують продемонструвати свою присутність.

Про це у Facebook повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

“Визначені підрозділи збройних сил Білорусі (до семи батальйонів) продовжують виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях. Основні зусилля зосереджено на веденні розвідки, інженерному обладнані позиції та охороні державного кордону”, – розповів Мотузяник.

Зазначається, що до чергування залучені військовослужбовці строкової служби. Також підрозділи збройних сил Білорусі розміщують у прикордонних з Україною районах дерев’яні муляжі танків.

“З метою проведення заходів оперативного маскування та демонстрації своєї присутності, підрозділи збройних сил Республіки Білорусь розміщують у прикордонних з Україною районах дерев’яні муляжі танків”, – додав речник Міноборони

За його словами, наразі триває перевірка бойової готовності збройних сил Республіки, яка триватиме орієнтовно до 25 червня. Досі зберігається загроза нанесення ракетних та авіаційних ударів.

“Загроза нанесення з території Білорусі ракетних та авіаційних ударів по території України наразі зберігається”, – наголосив Мотузяник.

Нагадаємо, російська федерація продовжує перекидати нове озброєння на територію Білорусі. Моніторингова група зафіксувала 16 ЗРК “С-300” та один ЗРПК “Панцир”.

16 червня стало відомо, що президент Володимир Зеленський зібрав засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку Білорусі, на якому доручив провести перевірку готовності у чотирьох областях.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *