Головна main Бійці легіону “Свобода росії” закликають визнати рф державою-терористом та обіцяють помсту за Вінницю

Бійці легіону “Свобода росії” закликають визнати рф державою-терористом та обіцяють помсту за Вінницю

108

14 липня після масштабного обстрілу міста Вінниця у мережі з’явилося повідомлення від бійців легіону “Свобода Росії”, в якому йдеться, що вони наполегливо просять закликати їх Батьківщину терористичною державою.

Повідомлення було оприлюднено у їхньому Телеграм-каналі.


“Ми, легіонери легіону “Свобода росії”, будучи громадянами російської федерації та росіянами за національністю, закликаємо всі провідні країни світу і всю світову спільноту визнати нашу Батьківщину росію, на період до повалення режиму путіна та відновлення свободи та демократії, терористичною державою. Нам соромно і боляче, що через путінські виродки весь світ вважає всіх росіян варварами та звірами. Ми клянемося помститися путіну і всім, хто з ним за всі ті діяння, які вони вчинили проти громадян України, проти українських дітей та жінок. Ми помстимося всім цим путінським тварям за смерті мирних людей у ​​Вінниці, Кременчуці, Одесі та інших містах України. Наша справа правильна! Путіна буде знищено! Перемога буде за нами!”, – повідомляється у листі.

Причиною для публікації такої різкої заяви став масштабний обстріл міста Вінниця.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський відреагував на черговий злочин росіян – обстріл мирної Вінниці. Окупанти потрапили до центру міста та вбили щонайменше 6 людей.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *