Головна main БФ “Мистецька ініціатива” спільно з “Батальйон Волонтер” відзвітували про допомогу столичному “Охматдиту” (фото)

БФ “Мистецька ініціатива” спільно з “Батальйон Волонтер” відзвітували про допомогу столичному “Охматдиту” (фото)

45

У середу 6 липня благодійні фонди “Мистецька ініціатива” та “Батальйон Волонтер” спільними зусиллями передали для “Охматдиту” гуманітарну допомогу, якої потребує лікарня.

Так, представники двох фондів передали допомогу для пацієнтів лікарні та адресну допомогу для евакуйованих сімей з територій активних бойових дій.

Про це повідомляється на офіційній сторінці БФ “Батальйон Волонтер” у Facebook.

“Сьогодні мали змогу передати невеличку волонтерську допомогу “Охматдиту”. Тут і продукти харчування, і засоби індивідуальної гігієни, миючі засоби та інші потрібні для діток речі. Дякуємо Ігорю Коржу, Роману Бочкалі, Ігорю Бондарчуку, Олександру Артемчуку, Тарасу Лилику, Богдану Хмельницькому! Разом зробимо більше добрих справ!” – йдеться у повідомленні.

Додамо також, що доставка, передача та закупка відбулись за безпосередньої участі українського волонтера Олександра Ніронова.


Для довідки, Благодійний фонд “Мистецька ініціатива” започаткував Ігор Корж ще навесні 2014 року одразу після Революції Гідності та початку війни на Донбасі. За його словами, перший захід фонду вийшов дуже масштабним. Так, 1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, у Національному Палаці “Україна” був проведений концерт “Єдина країна”, участь у якому взяли 64 популярні артисти та колективи всіх музичних жанрів та стилів, включаючи і “зірок” першої величини, а отримані гроші від продажу квитків були направлені сім’ям героїв Небесної Сотні.

Проекти БФ Ігоря Коржа “Мистецька ініціатива” різноманітні, але особлива увага з 2015 року приділяється клініці “Охматдит”, зокрема відділенню педіатрії та молодшого дитинства. За допомогою фонду у лікарні був зроблений ремонт та проведені теплоізоляційні роботи, утеплено будівлі, замінені вікна та санвузли. БФ “Мистецька ініціатива” регулярно купує для лікарні меблі та медичне обладнання, медикаменти, продукти харчування та надає адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям з дітьми, які хворіють на тяжкі хронічні захворювання. Також фонд Ігоря Коржа організовує для дітей всього “Охматдиту” свята, виїзди на великі концерти улюблених артистів та дитячі заходи на головних концертних майданчиках країни.

Інший Благодійний фонд “Батальйон Волонтер” із перших днів війни з 2014 року допомагав матеріальним забезпеченням військовослужбовцям ЗСУ, батальйонам МВС та добровольчим батальйонам. У 2019 році стараннями фонду українським військовим був переданий автомобіль Jeep Cherokee.

Фонд, співзасновником якого є координатор ВГО “Стоп корупції”, відомий український журналіст, військовий кореспондент та громадський діяч Роман Бочкала, відновив свою роботу одразу після повномасштабного вторгнення рф на територію України.

У квітні БФ “Батальйон Волонтер” відправляв з десяток автомобілів – джипів та пікапів, які допомагають нашим військовим виконувати бойові завдання та знищувати російських окупантів.

Волонтери також наприкінці травня передали чергову допомогу нашим захисникам. Білоцерківський військовий госпіталь отримав корисні речі, а черговий автомобіль вже служить українським військовим на передовій.

Усього на потреби армії завдяки ініціативі фонду було передано 32 автомобілі. За час існування допомога була надана тисячам бійців.

Читайте також: мережа відомих готелів Radisson Blu спільно з благодійним фондом “Батальйон Волонтер” почали годувати людей у Києві, які цього потребують.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *