Головна main БФ “Батальйон Волонтер” передав тепловізори 72-ій бригаді, яка захищає кордон з Білоруссю

БФ “Батальйон Волонтер” передав тепловізори 72-ій бригаді, яка захищає кордон з Білоруссю

19

11 липня Роман Бочкала, журналіст та координатор ВГО “Стоп корупції”, повідомив, що партія тепловізорів доставлена до бійців ВСУ на кордоні з Білоруссю.

Інформація оприлюднена у офіційному Telegram-каналі журналіста – Bochkala_WAR.

Тепловізори отримали бійці 72-ої бригади, пише Бочкала. Журналіст та військовий оглядач побачив укріплення ЗСУ на кордоні з Білоруссю і переконався, що ворог не зможе напасти непомітно.Ділянка кордону з Білоруссю дійсно велика, однак “нєжданчика” вже не буде, а Київ – захищений надійно.

По-перше, зазначає чоловік, на кордоні багато природних перешкод: лісів, торф’яників, боліт. Отже, зручних шляхів для пересування є не так багато.

По-друге, “гостей” чекають мінні поля та артилерія.

По-третє, мости через водні перешкоди будуть швидко підірвані. Цих мостів досить обмежена кількість: їх можна швидко підірвати, щоб потім, за потреби, так само швидко відновити.

Легкої прогулянки точно не буде. Буде багато металобрухту

Роман Бочкала, БФ “Батальйон Волонтер”

Нагадуємо, БФ “Батальйон Волонтер” з початку війни підтримують військових та мирних громадян. У Києві у одному з готелів налагодили безкоштовне харчування для тих, хто цього потребує. Крім того українські госпіталі отримали допомогу, а військові – нові машини для успішного ведення бойових дій.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *