Головна main Безробітних залучатимуть до суспільно корисних робіт і платитимуть мінімальну зарплату, – Кабмін

Безробітних залучатимуть до суспільно корисних робіт і платитимуть мінімальну зарплату, – Кабмін

20

Відповідний документ затвердив уряд

Офіційно зареєстрованих безробітних, які упродовж 30 днів не знайшли роботу, залучатимуть до розборів завалів, будівництва захисних споруд, ремонтних чи сільськогосподарських робіт. Відповідний документ затвердив уряд.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він зазначив, що зараз державі та народові України треба мобілізувати всі ресурси, щоб перемогти у війні з росією. Йдеться й про організацію роботи в тилу.

Суспільно корисні роботи виконуватимуться не на доброчинних засадах — держава обіцяє платити мінімальну заробітну плату кожному залученому працівникові. Це зроблено для того, щоб усунути практику, коли люди отримують виплати з безробіття, але не приймають пропозиції роботи.

«В умовах воєнного часу в держави немає для цього ресурсів. Усі мають або воювати й захищати Батьківщину, або працювати на перемогу й для фронту», — наголосив Прем’єр-міністр.

Також очільник уряду зауважив, якщо під час воєнного стану людина залишається за кордоном більш як 30 днів, то вона втрачає статус безробітного та відповідні виплати.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *