Головна main БЕБ хоче заборонити компаніям із рф та рб брати участь у держзакупівлях

БЕБ хоче заборонити компаніям із рф та рб брати участь у держзакупівлях

35

Бюро ініціює анулювання укладених договорів за вже проведеними процедурами закупівель.

Аналітики Бюро економічної безпеки встановили, що 83 підприємства, бенефіціари яких пов’язані з рф та рб, брали участь у закупівлях за державні кошти, навіть під час війни.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, зазначає FinClub.

З цими підприємствами було укладено понад 400 угод на загальну суму близько 65 млн гривень.

Так, наприклад, одна з таких компаній уклала угоду на постачання електророзподільних кабелів, запасних частин до генераторів, двигунів, залізничного транспорту на суму понад 27,8 млн гривень, інша — надання послуг з доступу та підтримки хмарного середовища вартістю 7,7 млн грн.

«У зв’язку із відкритою збройною агресією рф проти України актуальним є створення законодавчих заборон щодо участі російського бізнесу у національній економіці. Їх діяльність в Україні потенційно несе загрози економічній безпеці держави», — зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

Як зазначається, Бюро економічної безпеки України ініціювало перед Кабінетом міністрів України питання щодо заборони компаніям, власники чи керівники яких пов’язані з рф та рб, брати участь та постачати послуги або товари для державних установ. Також Бюро ініціює анулювання укладених договорів за вже проведеними процедурами закупівель.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *