Головна main Baykar безкоштовно передасть Україні ще один “Байрактар”, на який збирали гроші поляки

Baykar безкоштовно передасть Україні ще один “Байрактар”, на який збирали гроші поляки

24

Турецька компанія Baykar продовжує допомагати Україні та безкоштовно передасть “Байрактар”, на який збирали кошти поляки.

Про це повідомив організатор збору, польський журналіст Славомир Сераковський на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що після переговорів з турецькою та українською сторонами отримав офіційний лист від компанії Baykar, яка вирішила безкоштовно передати Україні ще один ударний безпілотник “Bayraktar” після завершення збору коштів на нього серед поляків.

Сераковський повідомив, що завдяки цьому рішенню понад 22 мільйонів злотих підуть на гуманітарну допомогу жертвам російської агресії.

Він також зауважив, що у зборі коштів взяли участь близько 217 тисяч поляків.

Нагадаємо, першими зібрати кошти на “Байрактар” для України вирішили литовці. Загалом вони зібрали 5 мільйонів євро, але компанія Baykar вирішила безкоштовно передати українцям ударний безпілотник. 

Після збору литовців благодійний фонд Сергія Притули заявив про запуск проєкту “Народний Байрактар”, ціллю якого було  зібрати близько 600 мільйонів гривень та купити 3 турецькі ударні БПЛА. Компанія Baykar також була здивована згуртованістю українців та вирішила безкоштовно передати одразу три безпілотники. 

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *