Головна main Банкрут, боржник та “єгиптолог”: кого призначили заступником псевдомеру Херсона Кобця

Банкрут, боржник та “єгиптолог”: кого призначили заступником псевдомеру Херсона Кобця

90

У Херсоні окупанти “підсилюють” міську “ВЦА”: так, непублічному й непопулярному у населення псевдомеру Олександру Кобцю призначили першого заступника. Ним став колишній директор Херсонського бавовняного комбінату, бізнесмен-боржник та єгиптолог-самоучка – Сергій Рибачок.

Про це повідомляє місцеве видання “Мост”, яке характеризує Рибачка як “міського божевільного”. Що цікаво, таку ж характеристику свого часу політолог Володимир Молчанов дав іншому херсонському гауляйтеру – Кирилу Стремоусову.

Призначення таких неоднозначних осіб на керівні пости свідчить про значний кадровий голод у середовищі окупантів та колаборантів.

Сергій Рибачок народився 1961 року в Херсоні в родині робітника. У 1983 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-гідромеліоратор, в 2006 році – ХДАУ як менеджер-економіст.


Кар’єру розпочав у 1983 році як головний гідротехнік радгоспу в Чугуєвському районі на Харківщині. З 1985 року працював заступником голови колгоспу “Комунар” на Миколаївщині. У 1987 році кардинально змінив процесію і став заступником директора школи №52 м. Херсона (не маючи педагогічної освіти і досвіду).

На початку 1990-х подався у бізнес, заснував спочатку МПП “Тайфун” – транспортно-експедиційне підприємство, а потім ТОВ “Амалтея” – виробниче підприємство з виготовлення телевізорів.

У 2002-2004 роках був головою правління ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат”. Саме він став останнім керівником в історії цього колись унікального та успішного містоутворюючого підприємства. Рибачок обіцяв “відродити ХБК”, але саме за час його керівництва комбінат остаточно занепав.


За інформацією “Мосту”, компанія “Амалтея” Рибачка з 2017 року винна банкам сотні мільйонів гривень. Загалом бізнесмен має невиконаних фінансових зобов’язань на суму понад 6 млн доларів.

“Сам же Рибачок, у вільний від схем по розведенню банків час, займався історією Єгипту та балотувався у парламент. Щодо останнього, то Рибачок відомий в херсонській медіаспільноті як замовник піару, за який “забував” розраховуватися. Звісно, йдеться про замови “повз” виборчого фонду, до яких чимало херсонських медіа ставилися дуже лояльно”, – зазначають журналісти.

Цікаво, що партнерами Рибачка по ТОВ “Амалтея” є брати Астіони – Євген та Василь, представники так званої дніпровської бізнес-імперії “Кошляків-Астіонів”, про діяльність якої “Стопкор” розповідав раніше.


Василь Астіон – зять депутата Дніпропетровської облради, засновника Dnipro Agro Group Михайла Кошляка, колишній депутат Дніпропетровської обласної ради, у 6 скликанні парламенту (2007-2012 роки) “посіпачив” на громадських засадах у Хомутинніка.

Засновник родинної групи “Кошляків-Астіонів” – депутат, бізнесмен, меценат і спортивний функціонер Михайло Кошляк – неодноразово фігурував у рейдерських скандалах і небезпідставно вважається одним із тіньових господарів Дніпра.

Нагадаємо, як зауважив “Стопкор”, більшість херсонських колаборантів, що увійшли до окупаційної адміністрації міста, раніше намагались посісти крісло мера.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *