Головна main Балтійське море закриють для росіян

Балтійське море закриють для росіян

30

Естонія і Фінляндія інтегрують свої ракетні комплекси задля зміцнення берегової оборони у Фінській затоці. Це дозволить закрити Балтійське море для військових кораблів росії.

Про це за підсумками зустрічі з очільником Міноборони Фінляндії Антті Кайкконеном розповів міністр оборони Естонії Ханно Певкур в інтерв’ю фінській газеті “Iltalehti”.

“Ми повинні інтегрувати свої ракетні комплекси берегової оборони. Дальність дії естонських і фінських ракет більша, ніж ширина Фінської затоки. Це означає, що ми об’єднаємо нашу протиракетну оборону і ділитимемося один з одним всією інформацією”, – зазначив Певкур

За його словами, спільна протиракетна оборона дасть можливість закрити Фінську затоку для російських військових кораблів.

“Балтійське море стане внутрішнім морем НАТО, коли Фінляндія та Швеція приєднаються до НАТО. Ситуація зміниться”, – додав очільник міноборони.

Газета “Iltalehti” також нагадує, що Фінляндія та Естонія планували спільну берегову оборону ще у 1930-х роках. Проте обом країнам тоді бракувало союзників. Тепер у НАТО у захисті Естонії та Фінляндії беруть участь такі держави, як США та Велика Британія.

Читайте також: 12 серпня, на кордоні Естонії та російської федерації утворилися величезні пробки. Почалася масова втеча росіян через кордон із Естонією.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *