Головна main Асоціація амбулаторної медицини передала у лікарні Дніпропетровщини сучасні апарати фототерапії новонароджених

Асоціація амбулаторної медицини передала у лікарні Дніпропетровщини сучасні апарати фототерапії новонароджених

26

На початку літа нам вдалось залучити вже другу партію сучасних компактних апаратів фототерапії новонароджених від колег-медиків із США

Громадська організація «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» не припиняє своєї гуманітарної діяльності. На початку літа нам вдалось залучити вже другу партію сучасних компактних апаратів фототерапії новонароджених від колег-медиків із США. Техніка була передана акушерським відділенням та пологовим будинкам Дніпропетровщини.

Голова Асоціації амбулаторної медицини Артем Сводковський розповів, що девайси отримали працівники лікарні ім. Мечникова, Центру матері та дитини ім. Руднєва, спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1, нікопольського пологового будинку та дніпровських пологових будинків №1 та №9.

«Я радий, що зараз у нас є можливість надавати гуманітарну допомогу медичним установам Дніпропетровщини. Ми розподілили апарати між пологовими будинками та акушерськими відділеннями лікарень нашого міста та області, аби у всіх медичних установ була можливість надавати якісну допомогу тим, хто цього потребує. Саме ці апарати фототерапії використовуються для комфортного лікування новонароджених з жовтяницею. Вони компактні та дуже ефективні. Ми впевнені, що вони зможуть допомогти величезній кількості малюків», – каже Артем Сводковський.

Завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених Центру матері та дитини ім. Руднєва Олександр Буяльський розповів, що майже всі дітки, що народжуються раніше призначеного строку, страждають від жовтяниці.

«У моєму відділені їх близько половини, тому необхідність у таких сучасних компактних апаратах фототерапії однозначно є. У нас є схожі за дією пристрої, але вони досить старі та громіздкі. Пристрої, які передали ви, дозволяють лікувати діток з жовтяницею середнього та легкого ступеня, коли вони знаходяться поруч з матусею. Це менш стресово та досить ефективно», – зазначив Олександр Буяльський.

За матеріалами: пресслужби Асоціації амбулаторної медицини https://aam.com.ua/

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *