Головна main Асоціація амбулаторної медицини передала апарати фототерапії спеціалізованій багатопрофільній лікарні №1

Асоціація амбулаторної медицини передала апарати фототерапії спеціалізованій багатопрофільній лікарні №1

45

Завідуюча відділенням новонароджених Юлія Монастирьова подякувала Асоціації амбулаторної медицини за гуманітарну допомогу

Представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини передали декілька сучасних апаратів фототерапії дніпровському акушерському відділенню дніпровської спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1.

Завідуюча відділенням новонароджених Юлія Монастирьова подякувала Асоціації амбулаторної медицини за гуманітарну допомогу.

“Діток, які вимагають лікування за допомогою даного апарату, у нашому відділенні досить багато, тому запит є завжди. У нас є техніка схожої дії, але вона вже досить громіздка. Зазвичай ми завозимо апарат до палати, рухаємо батьків, тим самим доставляючи певний дискомфорт та стрес дитині. А такі сучасні апарати дуже зручні в експлуатації, особливо якщо дитина хвора. Дякуємо за таку допомогу, це просто чудово”, – сказала Юлія Монастирьова.

Слід зазначити, що це вже друга партія апаратів фототерапії новонароджених, що була залучена представниками ААМ від лікарів-благодійників з США.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *