Головна main Асоціація амбулаторної медицини передала апарати фототерапії спеціалізованій багатопрофільній лікарні №1

Асоціація амбулаторної медицини передала апарати фототерапії спеціалізованій багатопрофільній лікарні №1

108

Завідуюча відділенням новонароджених Юлія Монастирьова подякувала Асоціації амбулаторної медицини за гуманітарну допомогу

Представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини передали декілька сучасних апаратів фототерапії дніпровському акушерському відділенню дніпровської спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1.

Завідуюча відділенням новонароджених Юлія Монастирьова подякувала Асоціації амбулаторної медицини за гуманітарну допомогу.

“Діток, які вимагають лікування за допомогою даного апарату, у нашому відділенні досить багато, тому запит є завжди. У нас є техніка схожої дії, але вона вже досить громіздка. Зазвичай ми завозимо апарат до палати, рухаємо батьків, тим самим доставляючи певний дискомфорт та стрес дитині. А такі сучасні апарати дуже зручні в експлуатації, особливо якщо дитина хвора. Дякуємо за таку допомогу, це просто чудово”, – сказала Юлія Монастирьова.

Слід зазначити, що це вже друга партія апаратів фототерапії новонароджених, що була залучена представниками ААМ від лікарів-благодійників з США.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.