Головна main Артур Золотаревский: банкрутно-кошерна індичка, обнал для президента і форекс-піраміди

Артур Золотаревский: банкрутно-кошерна індичка, обнал для президента і форекс-піраміди

332
Артур Золотаревский

Король Дніпровського обналу Артур Золотаревский – один з не надто відомих олігархів. Цікавий він тим, що використовує реальні підприємства для банкрутства і створення безповоротних боргових зобов’язань, а заробляє на фінансових маніпуляціях, перш за все на конвертації, переведення в готівку і надання послуг з ухилення від податків. У цьому контексті Натан Артур Золотаревський – одна із зірок першої величини.

Артур (він же Натан) Золотаревский відомий в єврейській громаді Дніпра бізнесмен і меценат, доводиться зятем самому співвласнику групи «Приват» Геннадію Боголюбову.

Він навіть увійшов до наглядової ради єврейської громади міста Дніпра як власник компанії виробника напівфабрикатів з індички «Ахдус» (код ЄДРПОУ — 36494635).

Банкротство.

Нарешті Артур Золотаревский “поховав” навіть ту компанію, яка служила йому ширмою для створення позитивного іміджу. В даний час ТОВ «Ахдус» знаходиться в стані ліквідації, переоформлена на «фунта», на якому числиться більше 100 компаній і має купу кримінальних і господарських проваджень в судовому реєстрі.

Здесь, по паспорту, живет Артур Золотаревский. Возможно на фото как раз он, готовится загружать щебень. Миллиардер очень скромен.
Здесь, по паспорту, живет Артур Золотаревский. Возможно на фото как раз он, готовится загружать щебень. Миллиардер очень скромен. Где-то во дворе наверное стоит и его яхта.

Справа в тому, що свого часу, «уповноважені» Золотаревским особи взяли у вже «покійного» Радикал-Банку круглу суму в 2 млн доларів. Це ще було в дореволюційний час, коли Золотаревський активно виводив кошти Клименка і сім’ї Януковича за кордон. Такий кредит банк видавати не мав ніякого права, адже дохід компанії становив всього лише 225 тис.грн, а активи налічували всього лише 8000 гривень. Однак, компанія підробила копію податкової декларації згідно з якою обороти були «розкручені» в 10 млн. Тепер, коли компанія переписана на «фунта», а борги ліквідованого банку передані новим правонаступникам, йдуть повільні і безнадійні судові тяжби.

За останні два роки Золотаревский зміг налагодити мережа конвертаційних центрів, функції яких забезпечують ряд компаній, зареєстрованих на підставних осіб Одним із сукупних факторів при цьому є робота у форматі «випаленої землі» — всі фірми не просто «ліквідуються», а ще залишають після себе податковий борг, зазвичай, значно менше реальних збитків для України, однак це говорить про бажання бенефіціара «викрутити» всі можливі прибутки до останньої краплі.

Зелений промінь Артура Золотаревского

Після цього, використовуючи паспортні дані підставних осіб він взявся за організацію ФОРЕКС – фінансових пірамід. Управління форекс-пірамідою здійснювалося через панамську операційну компанію. Паралельно, Золотаревский Артур мав інтерес в Майнінг криптовалюта. У Бориспільському аеропорту навіть затримувалися технічні засоби для здійснення даної діяльності, які незаконно намагалися ввезти в Україну. При великому бажанні Золотаревскому легко висунути і довести звинувачення за ухилення від сплати податків і контрабанду, проте ці факти ігноруються.

“Зоряний” час для Золотаревского настав після обрання Зеленського президентом. Отримавши “зелене світло” з офісу Президента Золотаревский розгорнув масштабну мережу конвертаційних центрів у Дніпропетровській області.

Предприятия Артура Золотаревского. Нейминг, однако.
Предприятия Артура Золотаревского. Нейминг, однако.

Головне управління Державної податкової служби в Дніпропетровській області, яке очолює людина Золотарьовського Анна Чуб, ігнорує всі сумнівні транзакції та угоди компаній з орбіти Натана і працює таким чином, що його клієнти стають першими в чергу на повернення ПДВ і останніми на податкову перевірку.

Схема Золотаревского в прикладах

Наприклад ТОВ Євро-Захід Артура Золотаревского має податковий борг в 12 млн.грн, які держава вже ніколи не зможе отримати.

На даних фунтів Золотаревського всього зареєстровано понад 100 фіктивних підприємств по всій Україні, переважно в Дніпропетровській області — Безменова Віталій Валентинович, Гаврина Галина Борисівна, Гребенкін Ігор Володимирович, Кушнір Петро Іванович, Маленко Андрій Сергійович, Мартинов Павло Анатолійович, Нікітченко Володимир Костянтинович, Ханелес Олексій Романович, Хохлов Олексій Валерійович, Хохлов Петро Ігорович, Шуліка Руслан Вікторович, Юдашкін Олександр Ігорович.

Крім цього, для реєстрації використовуються паспортні дані більше 300 осіб, отримані в результаті «Форекс-піраміди».< / span > більшість цих осіб навіть не підозрює, або не може розібратися яким чином на них реєструються компанії і з’являються борги.

Переважне місце реєстрації-Дніпропетровська область, куди вкладається значна сума коштів в рамках «великого будівництва» і у вигляді субвенцій, вимагає великого обсягу «обналу». Обсяг кешування конвертаційними центрами Золотаревского незважаючи на коронакризу не падає нижче 30000000000 гривень щомісяця.

Сам Золотаревский для офіційних органів “зареєстрований” за фіктивною адресою в приватному будинку на вулиці Флотській 84. Більш того, в реєстрах вказаний номер квартири, якої там фізично існувати не може.

Останнім часом, він повністю увійшов в тінь в плані публічних даних і адмініструє «фунтів» з бізнес-центру «міст» в самому центрі Дніпра. Єврейська громада знає як стабільного і надійного спонсора і не задає зайвих питань з приводу походження коштів, а про кредитне фіаско з виробництвом кошерних продуктів намагаються не згадувати.

< strong>особисті статки Золотаревского перевалили за мільярд доларів. однак, в Україні він тримає тільки «необхідний мінімум» в кілька десятків мільйонів готівкою, решта коштів поступово виведені на офшорні рахунки на Кіпрі і Британських Віргінських островах, де вони лежать по сусідству зі статками Клименка і Януковича, ну і звичайно в Ізраїль, де кожен поважаючий себе єврей має «запасний аеродром».
< h2>звідки багатства Артура Золотаревского?

В еру відкритих реєстрів і баз даних виникає логічне запитання, звідки такий стан у людини, що має відношення лише до кількох маловідомих компаній, одна з яких навіть ліквідована через «банкрутство».

Справа в тому, що Артур Золотаревский відомий як головний «обнальщик» Дніпропетровщини. Цю славу він заробив собі вже давно, працюючи в інтересах екс-глави ДФС Клименка, а за останні два роки зумів примножити свій капітал і обсяг незаконних угод працюючи в інтересах «нових дніпропетровських» – президента Зеленського і його оточення з офісу Президента, що з радістю дає землякам «зелене світло». Маючи подвійне громадянство – Золотаревский виводить прибутки до Ізраїлю, щоб захистити свої статки у разі негативного розвитку подій.

За часів Клименка, основним завданням Золотаревського було виведення коштів за кордон, у тому числі в інтересах ТОП-посадових осіб Партії регіонів, Налаштування схем з оптимізації та уникнення оподаткування та робота з «кешем». Відносно він навіть мав відношення до стану Віктора Януковича, що свідчить про його високий статус. Припинення діяльності конвертаційних центрів Золотаревского має стати для держави справою принципу, навіть під час війни.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *