Головна main Армія рф обстріляла громаду неподалік Криворізької ТЕС – Дніпропетровська ОВА

Армія рф обстріляла громаду неподалік Криворізької ТЕС – Дніпропетровська ОВА

15

28 червня Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської ОВА, повідомив про нічні обстріли громади, розташованої неподалік від Криворізької ТЕС.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі чиновника.

Резніченко стверджує, що Криворізький район пережив досить тривожну ніч. Ворог обстрілював дві громади: Зеленодольську та Широківську.

Внаслідок обстрілів, за попередніми даними, ніхто не постраждав, наголосив чиновник.

Як свідчить офіційний Telegram Дніпропетровської ОВА, армія рф обстрілює населені пункти, розташовані за кілька кілометрів на північ та південь від Криворізької ТЕС.

Зеленодольска громада протягом останнього місяця 8 разів страждав від ударів рф. Зокрема, ворог завдавав ударів по Зеленодольську, Малим та Великим Костромкам у 28, 27, 26, 17, 15, 13, 9 та 2 червня.


27 червня Міністерство оборони рф заявило, що очікує знищення Криворізької ТЕС ніби то з вини “українських націоналістів”. Очікується, що після подібних “анонсів” теплова електростанція дійсно перебуває у підвищеній небезпеці.


Нагадуємо, 27 червня крилата ракета рф вдарила по ТРЦ у Кременчуку. ТРЦ, у якому перебувало біля 1000 осіб, повністю згорів – від нього залишились тільки зовнішні стіни.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *