Головна main Андрій Портнов та санкції США проти Дубінського

Андрій Портнов та санкції США проти Дубінського

324

Не знаю як ви, а я обожнюю коли такі персонажі як відомий блогер-казкар Портнов аж так яскраво фонтанують емоціями. Це – через санкції для Дубінського і компашки.

Користуючись лексикою Портнова, хочу сказати. Якщо він і все його ватне збіговисько вважає, що США порушили норми демократії і свободи слова, аби покарати кремлівських консерв за те що вони намагаються сіяти хаос у світі з метою посилення там позицій Москви – вони праві. Це саме так і є. Штати взагалі уміють відступати від власних принципів, коли ідеться про безпеку США як держави і американську ідею взагалі. В Шатах у 30-х жорстоко боролися з сіцилійською мафією, але в Другу Світову американський уряд пішов з Коза Нострою на угоду – проти нацизму. Спершу – аби знешкоджувати нацистських диверсантів, потім – під час наступу армії США в Італії. Нічого особистого – просто нацизм Гітлера був загрозою більш небезпечною ніж мафія. Це – для прикладу.

Порушили тоді – порушать і зараз. А потім повернуться до того як було – коли небезпека мине. Для тупих собачих ротів кремлівської компашки, яка нині потрапляє під санкції рило за рилом, це не віщує нічого гарного.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *