Головна main Amnesty International вибачилась за “страждання і гнів”, але знову звинуватила ЗСУ

Amnesty International вибачилась за “страждання і гнів”, але знову звинуватила ЗСУ

24

7 серпня організація Amnesty International висловила “жаль” за біль, якого завдав її звіт українцям, постраждалим від війни. Втім продовжила звинувачувати ЗСУ.

Інформацію оприлюднено інформаційним агентством Reuters.

Агентство отримало електронного листа від керівників Amnesty International. У ньому зазначено, що організація вибачається за те, що критичний звіт щодо дій ЗСУ викликав страждання українців.

У звіті, опублікованому 3 серпня на сайті організації ідеться про те, що ЗСУ навмисно розташовує свої позиції серед мирних будівель, завдаючи цим шкоди цивільному населенню.


Українці та світова спільнота гостро відреагували на заяви Amnesty. Протести висловили

  • Президент Зеленський,
  • міністр оборони Резніков,
  • міністерка ТОТ Верещук,
  • посолка Британії в Україні Мелінда Сіммонс

тощо.

Оксана Покальчук, голова Amnesty International в Україні, звільнилась через незгоду з висновками звіту та різними цінностями, які сповідує вона та центральний офіс організації.

Втім Amnesty International у своєму листі Reuters наголосила, що продовжує підтримувати висновки та оцінки, так як для неї в пріоритеті виключно страждання цивільного населення.

Нагадуємо, як нещодавно з’ясувалось, Міжнародна організація Червоного Хреста не надавала ніяких гарантій збереження здоров’я та життя українським захисникам, які здались в полон у Маріуполі. Заява пролунала після того, як більше 50 українців загинули в Оленівці від вибуху, влаштованого росіянами.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *