Головна main Американська історія жахів 2020: кого підтримує Київ?

Американська історія жахів 2020: кого підтримує Київ?

1332
Американська історія жахів 2020

Скажіть, а кого наша влада підтримує в «американської історії»? Протестувальників чи владу? Справжня Американська історія жахів 2020 стала реальністю. Уже зараз всім відомо, що качає тему в США Сорос, який наплодив по всьому світу стільки «грантоїдів» і в своїй країні теж, що тепер майже всюди контролює вулицю і цивільний сектор.

Наше джерело повідомляє, що ситуація в США досягне певного напруження і її здують спеціально, завдання стоїть не зносити Трампа, а знизити його рейтинг в суспільстві і мобілізувати актив демократів навколо персони Байдена. Також змусити йти на «поступки» в торгах.

Також ситуація з протестами відсунула на другий план плівки Байдена в ЗМІ, тепер про них не говорять.
Джерело доповнює, що зараз в Білому Домі йтимуть «торги і переговори», а результат цих переговорів ми побачимо протягом двох тижнів. Якщо протести посиляться, значить, переговори пройшли негативно, а якщо почнуть йти на спад, значить домовилися.

Джерело вказує одну особливість, еліти в США ніколи не дозволять в своїй країні відкрити «Ящик Пандори (переворот)», але ось змусити Трампа йти на поступки використовуючи вулицю – це запросто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.