Головна main Акуратно, але дієво: ЗСУ вивели з ладу міст біля Каховської ГЕС, – ОК “Південь”

Акуратно, але дієво: ЗСУ вивели з ладу міст біля Каховської ГЕС, – ОК “Південь”

52

Збройні сили України вивели з ладу міст біля Каховської ГЕС, який окупанти використовували для того, щоб переправляти свої війська з лівого на правий берег Дніпра. 

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Військові зазначають, що завдяки вогневому контролю транспортно-логістичних шляхів росіян на тимчасово окупованих територіях Херсонської області міст біля Каховської ГЕС став непридатним для використання. 

“Тим часом, наш вогневий контроль транспортно-логістичних шляхів на тимчасово окупованих територіях Херсонщини призвів до закріплення статусу мосту в районі Каховської ГЕС, як непридатного для використання. Влучання акуратне, але дієве”, – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, 8 серпня з’явилася інформація, що влучний удар HIMARS по греблі поблизу Каховської ГЕС на Херсонщині, ймовірно, суттєво ушкодив залізничну частину переправи через водосховище.

За словами місцевого експерта, економіста Володимира Молчанова, удар найімовірніше прийшовся по залізничній частині переходу над шлюзом та утворив у цій локації діру діаметром 3 метри.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *