Головна main Аферист Кирило Шевченко хоче заробити декілька лярдів на афері НБУ

Аферист Кирило Шевченко хоче заробити декілька лярдів на афері НБУ

251
Кирило Шевченко

Казнокрад Кирило Шевченко, що засвітився у афері Meinl Bank, на разі може здійснити найгучніше розкрадання країни з часів Януковича. Керівництво Національного банку та Мінфіну вмовляло керівництво державних банків зробити те, що в народі називають словами «включити вертстат» (НБУ за рахунок резервів заливає рефінансом держбанки, держбанки купують у Мінфіну облігації, Мінфін від продажу облігацій отримує гроші в бюджет, півроку протягнемо, а потім все — фініш). Аферист Кирило Шевченко хоче заробити на цьому декілька лярдів гривень.

??? При чому всі люди дорослі і, певно, усвідомлюють наслідки від включення верстату, просто ситуація критична. І пов’язана ця ситуація з тим, що гроші від МВФ раптово не прийшли.

? Ми летимо в прірву‼️

✔️ Бюджет порожній, на єдиному казначейському рахунку грошей майже немає, Мінфін фактично не платить за незахищеними статтями з 6 листопада. Потрібні більше 150 мільярдів, без урахування податків.
✔️ Тобто, держава гарантовано провалить цілу купу програм і кине бізнес на мільярди. Але є проблеми з виплатами і за захищеними статтями.
✔️Для фінансування критичних виплат з бюджету потрібні гроші. Їх нема звідки взяти – чи МВФ, або друкарський верстат з усіма його наслідками, не хочу їх навіть описувати.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *