Головна main ААМ передала гумдопомогу дніпровському дитячому будинку-інтернату

ААМ передала гумдопомогу дніпровському дитячому будинку-інтернату

48

Цього разу в ААМ передали вихованцям дитячого будинку ультрапастеризоване молоко, дитяче харчування, різноманітні засоби особистої гігієни, а також текстиль – ковдри, постільну білизну

Представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини вкотре завітали до дитячого будинку-інтернату з відділенням медико-соціальної реабілітації, що знаходиться у Дніпрі. Саме цей заклад керівництво організації на початку повномасштабної війни взяло «під опіку». Це дозволяє Асоціації в рамках власного проекту «Надання гуманітарної допомоги продуктами та речами першої необхідності» надавати необхідну допомогу на регулярній основі.

Цього разу в ААМ передали вихованцям дитячого будинку ультрапастеризоване молоко, дитяче харчування, різноманітні засоби особистої гігієни, а також текстиль – ковдри, постільну білизну та інше.

“Саме ці речі були необхідні вихованцям закладу, тому ми доклали всіх зусиль, аби забезпечити діток. Ми вдячні благодійникам з Тернополя, а також керівництву ТМ «Волошкове поле» та ТМ «Малюк» за надання цієї гуманітарної допомоги”, – сказав голова Асоціації амбулаторної медицини Артем Сводковський.

Асоціація амбулаторної медицини висловлює вдячність власникам ТОВ «Біенор» за надання допомоги у вирішенні логістичних питань, які виникли під час транспортування гуманітарної допомоги з різних куточків України до Дніпра.

Джерело

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *